Zákazníci O2 mohou na mobilu sledovat volby zdarma

První přímá volba českého prezidenta veřejnost velmi zajímá. Prvního kola volby se zúčastnilo více než 60 procent voličů. O2 nyní svým zákazníkům umožňuje, aby mohli druhé kolo volby sledovat prostřednictvím mobilního internetového připojení bez poplatků.

Na speciální adrese http://c2a.cz/volby proto operátor zpřístupnil informace z volebního serveru Českého statistického úřadu. Pro klienty v mobilní síti O2 je tento přístup zdarma. Data stažená zákazníky O2 do mobilního telefonu při sledování výsledků voleb na adrese http://c2a.cz/volby se od pátku 25. ledna do 31. ledna 2013 také nebudou započítávat do objemu stažených dat (FUP) klientů, kteří využívají některý z datových tarifů.

„Princip je stejný jako u našeho portálu o2active.cz, který je pro naše zákazníky rovněž zdarma. Pokud klient přechází na jiný obsah, je upozorněn, že jeho stahování už bude zpoplatněno,“ říká Aleš Krejčí, projektový manažer mobilních a obsahových portálů společnosti Telefónica Czech Republic.

Upozornění: Moderní telefony s otevřeným operačním systémem obsah volebního serveru bez problémů zobrazí. U některých starších přístrojů však může být stránka v podobě, v jaké ji připravuje Český statistický úřad, méně přehledná. Připojení zdarma k volebnímu serveru se nevztahuje na ostatní datová připojení, která mohou probíhat současně – například na automatické aktualizace aplikací v telefonu a podobně.

Mohlo by Vás zajímat:  Telefónica testuje automatické tísňové volání 112 z osobních vozů

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Neomezené volání kdykoli v síti O2 již za 800 korun měsíčně

Tarify O2 Chytrý Neon toho od 1. února nabízejí více a výhodněji. "Součástí tarifů Chytrý NEON L a Chytrý NEON...

Zavřít