Zvyšování efektivity v roce 2013

Telefónica Czech Republic pokračuje i v roce 2013 v dlouhodobém programu restrukturalizace. Součástí tohoto programu jsou i změny organizační struktury, jimiž se společnost snaží zvýšit efektivitu firmy. V letošním roce by se tyto organizační změny měly dotknout přibližně deseti procent zaměstnanců napříč celou společností.

„Není žádným tajemstvím, že telekomunikační trh se mění a my na to musíme reagovat, a to i v oblasti snižování nákladů. Dlouhodobě hledáme synergie, upravujeme procesy, zastavujeme neefektivní a nevýnosné aktivity. Zmiňovaný program probíhá tak, aby žádná ze změn neměla negativní dopad na služby poskytované zákazníkům,“ uvádí Ctirad Lolek, ředitel divize Lidské zdroje společnosti Telefónica Czech Republic.

„Všem zaměstnancům, kteří odcházejí z důvodů organizačních změn, je určeno odstupné podle platné kolektivní smlouvy. Konkrétní výše odstupného se odvozuje od počtu odpracovaných let v naší společnosti a pohybuje se v rozsahu tří- až třináctinásobku průměrné mzdy. Dále každému zaměstnanci nabízíme program outplacementu, který zahrnuje například služby odborných personálních poradců, pomoc při sestavení profesního životopisu či rady při orientaci na trhu práce,“ dodává Ctirad Lolek.

Společnost Telefónica se snaží neustále snaží hledat nové příležitosti na trhu, mezi něž patří například oblast ICT, datových služeb či akcelerátor pro začínající podniky Wayra, který by spuštěn v prosinci 2012.

Mohlo by Vás zajímat:  S pomocí Think Big oživila Karin příběh židovské dívky z koncentračního tábora

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Mobilní internet od T-Mobile: jednodušší, rychlejší, levnější

Rychlost pro všechny tarify a balíčky až 42 Mbit/s Nově ve výběru 1GB a 10GB tarif Sleva na tarify do...

Zavřít