T-MOBILE DÁLE ZVÝHODŇUJE NABÍDKU

T-MOBILE DÁLE ZVÝHODŇUJE NABÍDKU

Tarify S námi nové generace s větším množstvím dat
Neomezené volání a SMS v síti T-Mobile již v nejnižším tarifu
Možnost nákupu telefonu na splátky za nejnižší pořizovací cenu a bez navýšení
Sleva 150 Kč/měsíc k mobilnímu internetu u hlasového tarifu na jedné SIM kartě

T-Mobile dále zvýhodnil a zjednodušil svou nabídku. U nedávno spuštěného tarifu S námi síť nesíť mohou nyní zákazníci využívat více dat, a to 1,5 GB. Dva zbývající dosavadní tarify S námi 390 a S námi 590 pak byly nahrazeny tarify S námi v síti a S námi v síti+ (viz tabulka).

„Zákazníkům nabízíme v nových tarifech největší porci dat ze všech stávajících operátorů, navíc na nejrychlejší mobilní síti v ČR,“ říká Dana Tomášková, ředitelka marketingu pro rezidentní segment v T-Mobile, a dodává: „Kromě toho poskytujeme neomezené volání a posílání SMS v naší síti již v základním nejnižším tarifu.“

NOVÉ TARIFY S NÁMI

NÁZEV CENA* VOLÁNÍ A SMS
V SÍTI 
T-MOBILE
VOLÁNÍ A SMS DO OSTATNÍCH SÍTÍ DATA
S námi v síti 249 neomezeně
S námi v síti+ 499 120 minut 200 MB
S námi síť nesíť  749 neomezeně 1,5 GB

 

* Konečná cena v Kč u smlouvy na dobu určitou

Aktivaci nových tarifů umožňuje operátor všem klientům včetně těch, kteří jsou již vázáni zákaznickou smlouvou. V nové nabídce je navíc dostupná také možnost smlouvy na dobu neurčitou: ceny variantních tarifů S námi bez závazku jsou o 150 Kč/měsíc vyšší než v případě smluv na dobu určitou.

Dalším výrazným krokem vstříc zákaznickým přáním je možnost splátkového prodeje telefonů bez navýšení ceny, a to za nejnižší pořizovací cenu v porovnání s konkurencí (u dražších telefonů). Splátky jsou umožněny pouze se smlouvou na dobu určitou (24 nebo 36 měsíců), přičemž volit lze mezi jednou až 23 splátkami. Současně s tímto krokem T-Mobile ruší dotace na telefony u hlasových tarifů.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile slaví 15 let: Internet za půl a VIP péče pro věrné zákazníky

Zajímavou novinku, jež platí od dnešního dne, také operátor připravil pro klienty, kteří si přejí navýšit objem dat u svého hlasového tarifu. U tarifů S námi v síti+ a S námi síť nesíť získají nyní k mobilnímu internetu od 400 MB výše měsíční slevu 150 Kč. Tato sleva byla přitom dosud dostupná jen při aktivaci mobilního internetu k hlasovému tarifu na samostatné SIM kartě.

„Nasloucháme svým zákazníkům a podle toho se měníme. Tento krok je toho dalším důkazem. Věříme, že naši klienti všechny nové výhody ocení,“ uzavírá Dana Tomášková.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Výsledky jednání řádné valné hromady

Schválení řádné a konsolidované účetní závěrky za rok 2012 Rozhodnutí o rozdělení zisku společnosti a části emisního ážia Snížení základního...

Zavřít