U:fon přichází s uceleným řešením internetového připojení doma i na cestách v jednom balíčku

Tradiční český mobilní operátor U:fon svým zákazníkům nově nabízí komfortní způsob pro zajištění bezdrátové internetové konektivity. V těchto dnech zahajuje prodej WiFi routeru s na míru upraveným firmwarem. Řešení umožní do routeru zapojit jakýkoli USB modem U:fon a snadno tak vytvořit domácí bezdrátový hotspot doma, v kanceláři nebo na hotelovém pokoji. Router TP-LINK mohou zákazníci pořídit samostatně za 890 Kč, případně v balíčku s USB modemem Celot též od 890 Kč (cena dle tarifu a délky smlouvy, viz tabulka níže).

Internet od U:fona v chytrém mobilním telefonu i tabletu

Elegantní řešení využijí zejména lidé, kteří jsou zvyklí používat CDMA USB modem od U:fona k připojení svého notebooku. Po příchodu domů pak stačí stejný USB modem zasunout do portu na zadní straně routeru a v několika okamžicích si tak vytvořit domácí sdílenou WiFi síť. K té lze snadno připojit notebooky, ultrabooky, chytré mobilní telefony nebo tablety. Stejně tak je nabídka určena lidem na cestách, kteří si mohou zřídit vlastní hotspot například v hotelovém pokoji nebo konferenční místnosti na obchodním jednání. Díky upravenému firmware není třeba instalace či složitá konfigurace routeru. Zařízení je již předpřipraveno a celý proces připojení probíhá automaticky.

WiFi router dodává výrobce TP-LINK (konkrétně se jedná o model WR842ND), v balíčku je nabízen s USB modemem Celot K-300. Zajištěna je také kompatibilita se všemi typy USB CDMA modemů U:fon.

 

Technické parametry WiFi routeru TP-LINK WR842ND

  •  4x LAN 10/100 Mbps
  • 1x WAN 10/100Mbps
  • WLAN – 802.11 n/g/b až 300Mbps, možnost vytvořit několik na sobě nezávislých WiFi sítí
  • 1x USB 2.0 pro připojení CDMA USB modemu

Mohlo by Vás zajímat:  Vstup Chorvatska do EU

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Hlasová schránka – novinky

Od 26. 5. 2013 přestáváme poskytovat službu Rozšířená hlasová schránka. Místo toho rozšíříme funkce běžné Hlasové schránky. Ta bude navíc...

Zavřít