Dalším plnohodnotným virtuálním operátorem v síti Vodafonu se stal DH Telecom

Vodafone poskytl svoji síťovou infrastrukturu dalšímu plnohodnotnému virtuálnímu operátorovi. Stal se jím DH Telecom. Služby společnost plánuje spustit v průběhu léta 2013.

„Spoluprací se společností DH Telecom pokračujeme v naplňování naší dlouhodobé strategie podpory plnohodnotných virtuálních operátorů na českém trhu. Hlavní přínosy naší spolupráce s DH Telecom vidím v jejich potenciálu oslovit specifické tržní segmenty nabídkou služeb postavených na inovativních řešeních,říká Colin Shea, viceprezident pro strategii, plánování a regulaci Vodafonu.

„Díky svým technologiím a inovativním přístupům vytvoří DH Telecom nový trh pro předplacené velkoobchodní mobilní služby, speciálně zaměřené na menšinové trhy v České republice. Vodafone nám poskytl sít nejnovější generace, flexibilní přístup při jednání a technické implementaci,“ uvedl Vincent Charollais, CEO společnosti DH Telecom.

Cílovou skupinou nového virtuálního operátora budou především podnikatelé a operátoři, kteří chtějí spustit předplacené (nebo tarifní) hlasové a datové mobilní služby pro své vlastní klienty. DH Telecom je připravený poskytnout řešení na míru pro potenciální virtuální operátory nebo prodejce za extrémně krátký čas. Dodávka SIM karet bude moci být uskutečněna již pár týdnů po podpisu smlouvy.

Na září 2013 společnost DH Telecom zároveň připravuje spuštění vlastní maloobchodní služby.

Stejně jako u prvního virtuálního operátora, se kterým Vodafone oznámil spolupráci koncem května, se jedná o model spolupráce založený pouze na pronajímání síťové infrastruktury. Všechny ostatní služby, spojené s poskytováním telekomunikačních služeb, si bude operátor zajišťovat sám.

O DH Telecomu

DH Telecom je na Slovensku poskytovatelem komplexních hlasových služeb od roku 2006. Sesterská akciová společnost DH Telecom v České republice poskytne na vznikajícím trhu mobilních virtuálních operátorů (MVNO) cenově dostupnou a technicky jednoduchou alternativu pro vstup nových operátorů. Pro ulehčení vstupu na trh probíhají v současnosti intenzivní akviziční jednání o odkoupení zaběhnuté telekomunikační značky.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone testuje v pilotním provozu nové datové připojení pro domácnosti

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Nabídka pro postižené povodněmi

Telefon za korunu v prodejnách, tisíce telefonů pro neziskové organizace Bezplatná výměna SIM a nabitá předplacená karta s 200 Kč kreditem za...

Zavřít