Díky službě O2 Mobil stoupá prodej chytrých telefonů

  • Zhruba 30 procent zákazníků si kupuje telefon či tablet se službou O2 Mobil
  • Díky možnosti rozložit si pořizovací cenu si zákazníci častěji vybírají výkonnější modely telefonů

11. dubna představil operátor O2 svou revoluční službu O2 Mobil. Systém dotací telefonů tak skončil. O2 Mobil zákazníkům umožňuje vybrat si výši jednorázové platby, kterou uhradí při koupi telefonu. Zbylá část pořizovací ceny telefonu je rozložena do následujících 24 měsíců. Zákazník přitom nezaplatí ani korunu na úrocích či poplatcích.

Tento přehledný způsob financování přesně na míru si při koupi nového telefonu či tabletu vybírá 30 procent zákazníků O2. Variabilita při výběru výše jednorázové platby a měsíčních splátek mění chování zákazníků, kteří nyní často sahají po výkonnějších modelech telefonů – zatímco průměrná cena telefonu prodaného za hotové činila začátkem května necelých 5 tisíc korun, v případě nákupu s O2 Mobil to bylo téměř 7 tisíc korun.

Zákazníci, kteří si vybrali O2 Mobil, si navíc obvykle vybírají chytré telefony a zařízení – podíl smartphonů a tabletů na prodejích O2 Mobil činí 95 %. Pro srovnání: na konci roku 2012 byl podíl smartphonů na celkových prodejích v síti O2 pouze 72 %.

Na chytrý telefon stačí jen 195 korun

Chytrý telefon Huawei Ascend Y300 se systémem Android si lze díky službě O2 Mobil pořídit již za jednorázovou platbu 195 Kč. Zbytek ceny telefonu se rozloží do 24 měsíčních plateb ve výši 150 Kč. Špičkovou vlajkovou loď Samsung Galaxy S4 lze zase získat při jednorázové platbě 6 995 Kč, výše měsíční platby pak činí 450 Kč.

Značkové prodejny O2 jsou tím nejlepším místem pro pořízení nového telefonu či tabletu. V nabídce máme více než 50 různých telefonů a několik tabletů, veškeré zboží je z oficiální distribuce a se standardní dvouletou zárukou. Na všechna zařízení přitom O2 poskytuje záruku nejnižší ceny. Pokud stejný telefon zákazník během následujících sedmi dní po jeho pořízení najde jinde levněji, stačí, aby vyplnil online formulář, a rozdíl v ceně mu O2 vrátí.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Změny nastavení Neomezené linky a Virtuální ústředny u O2

Z důvodu migrace stávajíc IMS platformy na nejnovější verzi hardwaru i firmwaru došlo 24. června 2013 u služeb O2 Neomezená...

Zavřít