Telefónica a Povodně 2013

 • Aktuální situace v síti
 • Pomoc lidem postižených povodní
1) Aktuální situace v síti

Naši technici nyní intenzivně pracují na tom, aby mobilní a fixní síť fungovala spolehlivě. Věříme, že nyní je třeba více než kdykoli jindy, aby lidé mohli být v kontaktu s okolním světem. V tuto chvíli nelze ještě určit přesný rozsah škod v mobilní a fixní síti, protože některé lokality jsou stále zatopené.

V oblastech, kde záplavy ještě probíhají, jsme připravili celou řadu preventivních opatření. Díky tomu jsme minimalizovali riziko výpadku služeb O2 a celkový počet výpadků byl nižší než v předchozích letech.

Tam, kde již voda opadavá, vyráží naši technici do terénu a opravují poškozené části sítě. Snažíme se, aby k obnově veškerých kabelů došlo v co nejkratší době. Linka technické podpory je v plné pohotovosti.

2) Pomoc lidem postižených povodní

Společnost Telefónica Czech Republic také připravila přímou pomoc pro obyvatele zasažené povodní, pro zasahující záchranáře, hasiče a další složky.

 • Výměna Více“>SIM karty se stejným číslem zdarma – platí pro paušál i předplacenou kartu
 • Aktivace nové SIM karty zdarma – platí pro paušál
 • Aktivace nové SIM karty za 1 Kč s předplaceným kreditem 10 Kč – platí pro předplacenou kartu
 • Sleva 1 000 Kč z běžné ceny koncového zařízení v ceně minimálně hodnotě nad 1000 Kč (pevný telefon, modem, set-top-box)
 • Nový modem ADSL/VDSL za 750 Kč v hodnotě do 1 000 Kč – bude zaslán poštou
 • Kompenzace u fixních služeb – kreditace nefunkčních fixních služeb za poměrné období do další faktury
 • Odklad vymáhání pohledávek – zajistíme odklad vymáhání posledních dvou existujících faktur
 • Dobrovolná sbírka mezi zaměstnanci společnosti Telefónica – sbírka běží od prvního dne povodní, doposud se vybralo několik set tisíc korun. Denně přibývá dalších zhruba sto tisíc korun. Nadace Telefónica na konci sbírky finální sumu zdvojnásobí a poukáže na konto nadace Člověk v tísni, která prostředky využije na poskytnutí okamžité materiální pomoci v zaplavených oblastech.
 • Dobrovolnický den – zaměstnanci se mohou zapojit do úklidových prací v zaplavených oblastech, přičemž čas strávený pomocí jim Telefónica plně uhradí jako pracovní den.
Mohlo by Vás zajímat:  Změny v dozorčí radě a ve výboru pro audit společnosti Telefónica Czech Republic, a.s.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Telefónica podpoří rodiny v zatopených oblastech finanční sbírkou i pomocí zaměstnanců

Telefónica poskytne finanční pomoc lidem, jež zasáhla povodeň Zákazníci mají možnost požádat o prodloužení splatnosti faktur Zaměstnanci Telefóniky budou pomáhat...

Zavřít