Vodafone pomůže zákazníkům ze zaplavených oblastí finanční sbírkou a podpoří každou DMS

Nadace Vodafone okamžitě reaguje na povodňovou situaci v České republice a v rámci programu Blesková pomoc podpoří každou DMS poslanou na aktuální povodňová konta českých humanitárních organizací stejnou částkou. Dále poskytne jednorázový dar na řešení povodňové situace ve výši 500 000 Kč organizaci Člověk v tísni. Zároveň byla vyhlášena sbírka mezi zaměstnanci firmy, jejíž konečný výtěžek bude také zdvojen vkladem Nadace Vodafone ČR.

Vodafone jako společensky odpovědná firma aktivně podpoří všechny zákazníky, kteří chtějí lidem v zaplavených oblastech pomoci. Za každou odeslanou DMS od dnešního dne do neděle na kterékoliv níže uvedené povodňové konto, zašle Nadace Vodafone stejnou částku dané organizaci. DMS je možné posílat na číslo 87 777 následujícím organizacím v těchto tvarech:

ADRA (SMS ve tvaru DMS ADRA)
ČLOVĚK V TÍSNI (SMS ve tvaru DMS SOSPOVODNE)
DIAKONIE ČCE (SMS ve tvaru DMS POMOCPOVODNE)
ČESKÝ ČERVENÝ KŘÍŽ (SMS ve tvaru DMS CCK)
CHARITA ČESKÁ REPUBLIKA (SMS ve tvaru DMS CHARITAPOMOC)
ARMÁDA SPÁSY (SMS ve tvaru DMS ARMADASPASY)

Cena jedné DMS je 30 Kč, příjemce pomoci z toho obdrží 27 Kč, společně s příspěvkem Nadace Vodafone pak celkem 57 Kč.

Mohlo by Vás zajímat:  Dobíjecí kupony Vodafonu zdesetinásobily počty zasílaných DMS

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Nová marketingové akce – provize z kreditu nových klientů

Vzhledem ke snížení cen terminačních poplatků ukončujeme marketingovou akci provizí z přijatých hovorů a volání z geografických čísel na čísla...

Zavřít