Vodafone představil již třetího virtuálního operátora, je jím Quadruple

Na základě čerstvě uzavřené smlouvy začne společnost Quadruple ve spolupráci s operátory kabelových a telekomunikačních sítí provozovat mobilní služby v síti Vodafonu. Tyto služby plánuje spustit během tří týdnů. Quadruple se tak stane již třetím plnohodnotným virtuálním operátorem, který si bude od Vodafonu pronajímat síťovou infrastrukturu.

„Jsem velice rád, že se nám podařilo rozšířit řady našich dosavadních plnohodnotných virtuálních operátorů o dalšího zajímavého partnera“, říká Colin Shea, viceprezident pro strategii, plánování a regulaci společnosti Vodafone a dodává: „Quadruple svým zaměřením patří do skupiny virtuálních operátorů, kteří nové telekomunikační služby napojí na své existující aktivity a využijí již vybudované vztahy se zákazníky. Věřím, že vzájemná spolupráce bude prospěšná nejen oběma zúčastněným stranám, ale také přinese řadu výhod stávajícím i novým zákazníkům Quadruple“.

Právě podepsaná velkoobchodní smlouva nám umožní realizovat náš dlouhodobý cíl – vytvářet pro stávající i nově příchozí klienty integrovanou nabídku služeb elektronických komunikací. Tato nabídka zahrnuje kabelovou televizi, internet, fixní a nyní i mobilní telefonii s jednotným vyúčtováním a kvalitní zákaznickou péčí. A to vše za konkurenceschopné ceny doplněné dalšími výhodami“, vysvětluje Přemysl Klíma, předseda představenstva Quadruple.

Společnost Quadruple bude zajišťovat služby virtuální mobilní sítě Q-CZ pro své akcionáře a další partnery, kteří je nabídnou svým koncovým zákazníkům. Partneři mohou využít svých dlouholetých technických znalostí a zkušeností s provozováním fixních sítí a dosavadních vztahů s firemními i rezidenčními klienty. Pro klienty jsou připraveny balíčky služeb přizpůsobené přímo jejich očekávaným potřebám. Díky tomu si zákazníci budou moci nastavit svůj optimální mix služeb. Projekt je orientován především na stávající klientelu partnerů Quadruple, je však otevřen i novým zájemcům o mobilní a konvergované služby. 

O Quadruple

Společnost Quadruple byla založena skupinou operátorů kabelových sítí v roce 2010. Jejím zaměřením je zpřístupnit celý sortiment mobilních služeb provozovatelům širokopásmových přístupových sítí v souladu s celosvětovými trendy konvergence služeb a technologické neutrality. Je otevřena partnerství i s dalšími infrastrukturními operátory. Zaměřuje se na služby s měsíčním účtováním (post-paid) a na model Service Provider.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone začíná účtovat hovory po vteřinách

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
UVÍTACÍ TÓNY MIXUJE DJ VÍTEJ

DJ Vítej namíchal zákazníkům pořádnou porci muziky Soutěž o nejlepší originální hudební mix Nová aplikace pro uvítací tóny pro Androidy...

Zavřít