O2 TV zařazuje deset nových televizních kanálů, dva z nich v HD kvalitě

O2 TV nově nabídne Eurosport , Eurosport 2 v HD kvalitě či přenosy Premier League

Telefónica opět přichází s další atraktivní změnou u své digitální televize O2 TV. Vedle uvedení nové platformy nyní zařazuje deset nových televizních kanálů s aktraktivním obsahem. Od 1. srpna budou mít sportovní fanoušci k dispozici dva velmi žádané kanály Eurosport HD a Eurosport 2 HD. Navíc výměnou za Sport5 přibude SlovakSport2.tv, který exkluzivně vysílá Premier League a další významné sportovní události. Tento televizní kanál mohou do konce roku sledovat všichni zákazníci O2 TV zdarma. Zvýhodněná nabídka se nevztahuje na uživatele O2 TV Start.

Základní nabídku programů rozšíří nově populární hudební kanál Óčko. U doplňkových balíčků se mohou diváci těšit také na hudební televizi Mezzo, nebo Óčko Gold. Filmoví a seriáloví nadšenci ocení zejména programy MGM nebo Film+ . Nabídku televizních kanálů rozšíří dále Šlágr TV.

Dětem a především chlapcům udělá radost vysílání televize Megamax, kde mohou sledovat například seriály Transformers, Gormiti, Lego Ninjago a další. Součástí programové nabídky bude v den spuštění, tj. 30. srpna také nový dětský kanál České televize ČT:D, který nabídne pohádky, dětské filmy, vzdělávací pořady a dokumenty pro děti do dvanácti let.

Stávající kanály ESPN America a ESPN classic ukončí z rozhodnutí majitele práv své působení v ČR a jejich vysílání bude ukončeno k 31.7.

Více informací o nových kanálech zákazníci najdou na http://www.o2tv.cz/tvkanaly/.

Přehled nových stanic na O2 TV a jejich pozic:

Kanál Pozice
Eurosport HD 67
Eurosport2 HD 68
Slovak Sport.tv 2 70
Megamax 100
Film+ 108
MGM 109
Óčko 130
Óčko Gold 129
Mezzo 139
Šlágr TV 128

Mohlo by Vás zajímat:  Nový způsob dobíjení: U O2 vám už nikdy nedojde kredit

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Telefónica v prvním pololetí roku 2013 proměnila český trh mobilního volání

V dubnu představila Telefónica revoluční tarify FREE Počet zákazníků smluvních mobilních služeb stoupl v prvním pololetí o 95 tisíc, z...

Zavřít