PARTNERSTVÍ MFF KARLOVY VARY A VODAFONE PRODLOUŽENO O DALŠÍ TŘI ROKY

Výkonná ředitelka společnosti Vodafone Česká republika, Muriel Anton a prezident MFF Karlovy Vary Jiří Bartoška podepsali v úterý v Karlových Varech novou partnerskou smlouvu. Na základě této smlouvy bude Vodafone pokračovat v pozici hlavního partnera Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary do roku 2016. Společnost Vodafone je hlavní partnerem MFF Karlovy Vary od roku 2007.

„Jsme velmi rádi, že naše partnerství bude pokračovat i v dalších letech a společnost Vodafone bude tak moci podporovat jak karlovarský festival, tak jeho fanoušky,“ říká Muriel Anton.

„Vážíme si toho, že se společnost Vodafone rozhodla pokračovat jako hlavní partner karlovarského festivalu v dalších třech letech. Vztahy s našimi partnery stavíme a chceme stavět právě na dlouhodobé spolupráci, která je přínosná pro obě strany,“ dodává prezident MFF KV Jiří Bartoška.

Mohlo by Vás zajímat:  O2, T-MOBILE a Vodafone zvažují sdílení sítí

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Telefonní automaty plnily v oblastech zasažených povodněmi nezastupitelnou roli

Telefonní automaty mají nenahraditelnou úlohu v případech tísňového volání, jejich význam roste především v době krizových událostí Vypovídají o tom...

Zavřít