Připravili jsme pro vás nové webové stránky

Nová prezentace má za úkol návštěvníkům přehledně prezentovat rozdělení služeb a tarifů operátora mezi sítěmi AIR a U:fon. V síti U:fon jsou provozovány hlasové a datové služby standardu CDMA, síť AIR pak poskytuje své zázemí mobilním službám provozovaných na technologii GSM. Toto rozdělení je v produktové části nového webu velmi patrné a zákazník vždy ví, který typ služeb prochází.

Pomyslné propojení obou značek (Air Telecom a U:fon) symbolizuje také barevné ztvárnění nového webu. Zelenou a šedou barvu typickou pro brand U:fon doplnila modrá, kterou má v logu Air Telecom. Čistý a „vzdušný“ design podtrhuje použití bílé barvy pozadí stránek a vhodných ilustračních obrázků.

Nová podoba webových stránek je výsledkem spolupráce marketingového oddělení a grafických a webových designérů společnosti Air Telecom.

Mohlo by Vás zajímat:  Novým vlastníkem U:fona se 1. prosince 2012 stal Air Telecom a.s.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Ředitelem pro marketingovou komunikaci se stal Pavel Jankovský

Novým ředitelem pro marketingovou komunikaci ve společnosti Telefónica Czech Republic se stal Pavel Jankovský. Na této pozici bude kromě marketingové...

Zavřít