Ředitelem pro marketingovou komunikaci se stal Pavel Jankovský

Novým ředitelem pro marketingovou komunikaci ve společnosti Telefónica Czech Republic se stal Pavel Jankovský. Na této pozici bude kromě marketingové komunikace zodpovědný za sponzoringové aktivity, věrnostní programy a mobilní marketing O2 Media.

Pavel Jankovský vystudoval Univerzitu Karlovu v Praze. Svou kariéru zahájil v agentuře MARK BBDO, odkud se po čtyřech letech přesunul do TV Prima, kde byl zodpovědný za kompletní rebranding stanice a zároveň zavedení nového TV kanálu Prima Cool. V posledních čtyřech letech se věnoval jak vlastnímu podnikání v oblasti digitálního marketingu a designu, tak i návrhům komunikačních strategií pro velké firemní zákazníky v Čechách i v zahraničí.

„Věřím, že Pavlovy zkušenosti pomohou naší firmě při dalším budování pozice značky O2 na českém trhu a že s jeho přispěním navážeme na úspěšné spuštění revolučních tarifů Free,“ říká Jiří Dvorjančanský, ředitel divize Marketing ve společnosti Telefónica Czech Republic.

Jankovsky

Mohlo by Vás zajímat:  Výsledky jednání řádné valné hromady

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
„NAŠIM ZA DOBITÍ“ VYUŽÍVÁ MILION ZÁKAZNÍKŮ

Zájem o odměny za dobití trvale stoupá Téměř tři miliony provolaných hodin zdarma V průměru 149 minut zdarma na zákazníka...

Zavřít