NOVÉ TARIFY BEZ HRANIC: VČETNĚ VOLÁNÍ DO ZAHRANIČÍ A ROAMINGU

NOVÉ TARIFY BEZ HRANIC: VČETNĚ VOLÁNÍ DO ZAHRANIČÍ A ROAMINGU

S námi bez hranic: 300 volných minut pro volání do zahraničí
S námi bez hranic+: navíc volné minuty, SMS a data pro roaming
T-Mobile jako jediný operátor v ČR nabízí neomezený příchozí roaming

T-Mobile dnes rozšířil svou nabídku tarifů S námi o dvě varianty pro náročnější zákazníky. Tarif S námi bez hranic zahrnuje v porovnání s neomezenou variantou S námi síť nesíť dvakrát více dat a volné minuty pro volání do zahraničí. S námi bez hranic+ pak ještě navíc obsahuje volné minuty, SMS a data pro roaming, přičemž jako jediný tarif na českém trhu nabízí volné SMS do zahraničí a do 30. září 2013 také neomezené příchozí roamingové hovory. (více viz tabulka)

„Zejména nyní v době dovolených jsme chtěli vyjít vstříc zákazníkům, kteří volají mimo Českou republiku nebo cestují a potřebují roaming. S novými tarify mohou volně telefonovat, případně i smskovat do zahraničí a z něj. V cizině mají navíc s vyšším z obou tarifů také možnost stahovat z internetu bez obav o výši svého vyúčtování,“ říká Milan Hába, ředitel řízení kategorie a produktů T-Mobile. Po vyčerpání volných roamingových dat T-Mobile pozastaví datový roaming a zákazník se může rozhodnout, zda chce stahovat další data.

NÁZEV S NÁMI BEZ HRANIC S NÁMI BEZ HRANIC+
Měsíční paušál 999 Kč 1499 Kč
Volání a SMS do všech sítí neomezeně neomezeně
Data 3 GB 3 GB
Cena MMS 4,90 Kč 4,90 Kč
Volání do zahraničí* 300 minut 300 minut
SMS do zahraničí* 300
Roaming odchozí** 300 minut
Roaming příchozí** Neomezeně do 30. 9., poté 300 minut
SMS roaming** 300
Roaming data** 300 MB

* Platí pro tyto země: členské státy EU, Andorra, Faerské ostrovy, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Island, Lichtenštejnsko, Martinik, Monako, Norsko, Réunion, San Marino, Švýcarsko a Vatikán.
** Platí pro tyto země: členské státy EU, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadelope, Island, Lichtenštejnsko, Martinik, Norsko a Réunion.
Informace o tarifikaci najdete zde.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile obnovuje dobíjení kreditu přes terminály Sazky

Uvedené ceny tarifů jsou včetně DPH a platí při uzavření Účastnické smlouvy na 2 roky. U obou tarifů si zákazníci mohou zvolit také variantu bez závazku, jejíž cena je o 150 Kč/měsíc vyšší.

T-Mobile od 1. srpna nabízí svým klientům i další novinky v rámci kampaně propagující nejrychlejší síť s nejlepším pokrytím: při uzavření smlouvy na některý z tarifů mobilního internetu 1–30 GB na 2 roky si mohou koupit tablet na splátky bez navýšení s počáteční investicí 1 Kč a jako dárek navíc obdrží kód na bezplatné stažení 10 bestsellerů v elektronické podobě.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
LÉTO V NEJRYCHLEJŠÍ SÍTI: TABLETY NA SPLÁTKY A E-KNIHY ZDARMA

Tablety na splátky bez navýšení s počáteční investicí 1 Kč Čtení k vodě: k mobilnímu internetu 10 e-bestsellerů zdarma „Skautská“...

Zavřít