Představujeme nové mobilní a VoIP tarify

FAYN dokončil integraci mobilních služeb, které jí dodává společnost Quadruple. Při této příležitosti představujeme nové kombinované mobilní a VoIP tarify.

Úspěšně jsme dokončili procesy související s nabídkou služeb virtuálního mobilního operátora. Oproti ostatním operátorům nabídneme kombinaci VoIP a GSM služeb, díky čemu bude možné volat za nejnižší ceny. Objednávkový systém, který nyní prochází posledními testy, bude pro zákazníky spuštěn od 12. srpna, stejně jako proces přenosu čísla do sítě FAYN. Pro svou nabídku GSM služeb spolupracuje FAYN se společností Quadruple, a.s., přičemž FAYN Telecommunications se stal jejím akcionářem.

Připraveny jsou tři nové mobilní tarify Basic, Medium a Top. S těmito kombinovanými tarify můžete volat jak přes VoIP, tak přes GSM. Ceny jsou uvedeny v tabulce níže:

V rámci vlastní GSM sítě společnosti FAYN lze rovněž využívat neomezené volání za měsíční paušál 160 Kč vč. DPH. Ve VoIP síti jsou volání zdarma a zcela bez omezení. Připojení k internetu lze pořídit formou měsíčního balíčku k jakémukoli mobillnímu tarifu za 80 Kč (150 MB dat).

Pro volání výhradně přes Internet budou moci zákazníci využívat nové tarify Simple, Styl a Stream, které nabízejí nejlevnější volání nejen do všech tuzemských sítí, ale také do zahraničí; volání v rámci VoIP sítě je zdarma. Ceny shrnuje následující tabulka:

Objednávkový proces pro veřejnost, podmínky služby, podrobný ceník a doplňující údaje budou zveřejněny 12. srpna.

Mohlo by Vás zajímat:  Pomoc s nastavením telefonu

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Chránit svůj telefon je snadné

Zatímco firemní počítače si prožily dobu nezabezpečenosti na přelomu tisíciletí, dnes mohou být jedním z terčů virů a zlodějů dat...

Zavřít