AKCE: Přenos mobilního čísla ZDARMA

Využijte časově omezené nabídky a přejděte k nám s Vaším stávajícím mobilním telefonním číslem. Za přenos čísla k nám nic nezaplatíte a ještě budete volat výhodněji, než u svého stávajícího operátora!

akceNa rozdíl od velké většiny ostatních virtuálních operátorů k nám můžete se svým číslem přejít zcela ZDARMA. A k tomu samozřejmě dostanete naprosto nepřekonatelné ceny za volání, SMS i mobilní internet. Možnost volání přes Internet ještě levněji, je pak unikátní službou společnosti FAYN. To vše bez dlouhých závazků a sankcí.

Zvolte si výhodný tarif, ponechejte si své telefonní číslo

Prohlédněte si naše mobilní tarify TOP, MEDIUM a BASIC. Pokud Vás zaujmou, rádi vás uvítáme mezi uživateli naší služby. Samozřejmě můžete ihned objednávat a během několika dnů volat s námi přiděleným číslem. Avšak budete-li si chtít ponechat své stávající mobilní číslo, je to možné a nezaplatíte za to nic navíc!

V případě zájmu o přenesení svého stávajícího mobilního čísla do naší sítě si musíte nejprve zažádat u svého stávajícího operátora o číslo ČVOP a s ním následně u nás učiníte objednávku tarifu. Stávající zákazníci mohou využít objednávku přes svou zákaznickou zónu. Detailní návod, jak přejít se svým mobilním číslem k nám, najdete zde.

Mohlo by Vás zajímat:  Super TABLET ZDARMA! Nebo libo mobil?

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Václav Buriánek tiskovým mluvčím virtuálního operátora LAMA mobile

Tiskovým mluvčím nového virtuálního mobilního operátora LAMA mobile je Václav Buriánek. Bude mít na starosti korporátní i produktovou komunikaci značky....

Zavřít