Nováček na trhu mobilní komunikace Mikrotech představuje ceny volání

Společnost nabízí zákazníkům kromě výhodného volání i provizní affiliate program.

Společnost Mikrotech, provozovatel sítě internetového volání a nováček na trhu mobilní komunikace, představuje své ceny volání v GSM síti. Služba, která je zajímavá tím, že nabízí propojení VoIP a GSM sítě včetně služeb virtuální telefonní ústředny, nabízí tarify od 39 Kč měsíčně s cenou volání od 0,59 Kč za minutu. Zákazníci se navíc mohou zapojit do affiliate programu, kdy získávají provizi za doporučení služby. Mikrotech tak potvrdil pozici poskytovatele volání s nejlepším poměrem ceny a užitné hodnoty na trhu.

Společnost Mikrotech díky svému affiliate programu odmění každého zákazníka, který doporučí službu dále. Uživatelé tak mohou nejen levně volat, ale i vytvořit si zdroj příjmů z nově přivedených zákazníků.
Partnerský program funguje na principu registrace nových zákazníků pod kódem stávajícího klienta, kdy při každém navýšení VoIP – GSM kreditu nového zákazníka obdrží stávající uživatel 5 % této částky na svůj duální VoIP – GSM účet. Nejenom, že získá procenta z plateb získaných klientů na jejich kredit (úroveň 1), ale také 2 % z plateb jimi získaných klientů (úroveň 2). Provize bude uživatelům v partnerském programu připisována po dobu jednoho roku od registrace nového zákazníka. Výše provize závisí na počtu získaných klientů, jejich plateb a objemu volání na placené linky.

Mikrotech nabízí pět různých tarifů – ATTO, FEMTO, PIKO, NANO a MIKRO, a to od 39 Kč do 400 Kč měsíčně. Volání z VoIP sítě je u všech tarifů 0,59 Kč, volání z GSM sítě nabízí od 1,30 Kč za minutu. Volání v síti VoIP Mikrotech je v rámci služby zdarma, volání v síti VoIP GSM za 1 Kč za minutu. Tarifikace 1+1 po sekundách od první sekundy u většiny tarifů nabídne oproti tarifikaci 60+60 o více než 30 % levnější služby. SIM karta s aktivací a poštovným je za 99 Kč, za přenos čísla odjinud zákazník zaplatí 300 Kč.
Mikrotech má v nabídce i čtyři datové balíčky: 150, 300, 500 a 1 000 MB za 75, 138, 192 a 318 Kč.

Mohlo by Vás zajímat:  Nová marketingové akce - provize z kreditu nových klientů

Kompletní ceník je k nahlédnutí na stránkách společnosti na voip.mikrotech.cz. Mikrotech službu odstartuje během podzimu 2013, konkrétní datum spuštění bude známo začátkem října. Fungovat bude v síti Vodafone. Volání je poskytováno jako předplacená služba, společný kredit pro VoIP i GSM služby je možno dobíjet rychle a pohodlně pomocí několika platebních kanálů včetně terminálů Sazka.

V současnosti využívá služeb VoIP Mikrotech několik desítek tisíc spokojených zákazníků jak z řad firemní klientely, tak i koncových uživatelů či celých rodin

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
DALŠÍ ZÁKAZNÍCI T-MOBILE VYZKOUŠÍ ELEKTRONICKOU FAKTURU

Elektronické vyúčtování je zdarma a šetří životní prostředí Více než 650 tisíc vyúčtování T-Mobile je již vystavováno elektronicky V pilotním...

Zavřít