Snížení ceny VoIP volání pro nové i dosavadní klienty

S platností od 15.9. 2012 (od 14.00 hodin SEČ) platí pro nově se registrující klienty firmy Mikrotech ceníky Optimal 2012 a 910 VoIP 2012, volání na mobilní čísla v ČR je za 0,83 Kč bez DPH (0,99 hal. s DPH) při sekundové tarifikaci. Pro představu, snížení ceny volání dle tarifu Optimal 2012, představuje oproti roku 2011 68 haléřů!

Nové ceníky jsou k dispozici i pro tisíce klientů registrovaných od roku 2006, kdy firma Mikrotech začala nabízet VoIP služby. Stávající zákazníci si mohou tento tarif v zákaznickém rozhraní nastavit sami. Pokud nejsou v kreditu na volání na nule či v mínuse, bude jim nový tarif aktivován několikrát denně zdarma.

Do konce září 2012 budou automaticky změněny i ostatní stávající tarify Optimal Plus, Special, Super a Gold dle nových propojovacích poplatků ČTÚ. Tarifikace volání do zahraničí je i nadále 1+1 s, nájem za číslo 1 Kč platí i nadále, webový fax za 5 Kč/měsíc při tarifikaci 30+30 s. Ceny Mikrotechu nejsou i nadále komplikovány žádnými paušály, rozdělením klientů do různých skupin, omezením počtu čísel apod. Značných úspor dosáhne klient Mikrotechu voláním přes mobily pomocí tzv. alternativního CLI.

Mohlo by Vás zajímat:  WiFi router s voláním zdarma v hodnotě 100 Kč - ukončeno k 31.12. 2011

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Novým virtuálním operátorem v síti Vodafone bude LAMA MOBILE

Vodafone pouští do své síťové infrastruktury v tomto roce dalšího virtuálního operátora. Stane se jím LAMA MOBILE české investiční skupiny...

Zavřít