Zobrazení mobilního čísla pro volané při volání z VoIP čísel.

VoIP operátor Mikrotech v těchto dnech uvádí na trh novou službu alternativní CLI. Tato služba dovoluje zákazníkům využívajícím VoIP na svých chytrých telefonech Nokia, HTC, LG, iPhone s operačními systémy Symbian, Android a dalšími OS používat pro odchozí hovory identifikaci svým číslem mobilního telefonu. Zřízení této služby je do konce roku zdarma, služba je bez dalších poplatků a měsčních paušálů. Jak služba funguje ? Zákazník s geografickým a negeografickým číslem registrovaným u VoIP Mikrotech, má možnost požádat o přidělení alternativního CLI dotazem na email voip@mikrotech.cz. K řádnému přidělení mobilního CLI je potřeba ověřit mobilní číslo pomocí kódu, který bude zaslán na požadovaný mobilní telefon. Tento kód následně zákazník zadá do rozhraní virtuální ústředny. K plnému ověření, zda mobilní číslo skutečně patří zákazníkovi, který o identifikaci mobilním číslem požádal, je potřeba zaslat kopii faktury mobilního operátora nebo kopii smlouvy. V případě předplacené SIM karty, zákazník zasílá scann SIM karty ze strany identifikačních údajů. Výhody identifikace mobilním číslem. Při použití VoIP v mobilních telefonech je potřeba dostupnosti volajícího i v případě, že se pohybuje mimo signál WiFi nebo 3G. Pokud tedy použije zákazník alternativní CLI, volaný při zpětném volání kontaktuje zákazníka přímo na jeho mobilní telefon přes GSM. Cena služby. Zřízení alternativního mobilního čísla je za jednorázový zřizovací poplatek 25 Kč. Následně již žádné měsíční poplatky ani paušály neplatíte. Pouze 1 Kč měsíčně poplatek za nájem čísla.

Mohlo by Vás zajímat:  WiFi router s voláním zdarma v hodnotě 100 Kč - ukončeno k 31.12. 2011

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Změna postupu při přenosu čísel mezi operátory

K 1.9. dochází ke změně postupu při přenosu čísel mezi operátory. Oproti tomu, co probíhalo do teď, je postup zcela opačný. Nejprve je potřeba...

Zavřít