KAKTUS: NOVÁ ZNAČKA PRO MLADÉ

KAKTUS: NOVÁ ZNAČKA PRO MLADÉ

Přichází Kaktus, značka zaměřená na mladé lidi
Zákazníci si mohou sami vybrat, jaké služby chtějí
Facebook zdarma, žádné závazky, účtování po vteřinách

T-Mobile uvede 8. října na trh novou značku Kaktus. Důvody jejího vzniku vysvětluje generální ředitel operátora Milan Vašina: „T-Mobile podporuje řadu externích projektů. Tentokrát jsme se rozhodli podpořit projekt interní, s nímž přišli naši zaměstnanci. Silná značka pro mladé na telekomunikačním trhu chybí, a proto věříme, že bude úspěšná.”

Kaktus je určen všem mladým lidem, které baví dělat věci po svém. Každý se může sám rozhodnout, jestli chce volat, datovat nebo posílat SMS, a podle toho si sestavit svůj vlastní tarif. Umožní mu to nabídka devíti kombinovatelných balíčků, z nichž si sám poskládá, co potřebuje (viz tabulka). Balíčky platí vždy 30 dní od zakoupení, a pokud zákazník zrovna žádný nemá, probíhá účtování podle základního tarifu. Ten nabízí minutu volání za 2,90 Kč účtovanou po vteřinách, SMS zprávu za 1,50 Kč a 1 MB dat za 1 Kč.

Kaktus je bez závazku, jeho předplacenou kartu bude možné koupit přes internetovou stránku www.mujkaktus.cz/, v maloobchodních prodejnách novin nebo ve dvou Značkových prodejnách T-Mobile (Centrum Černý Most v Praze a Galerie Vaňkovka v Brně). Zákazníci si své služby budou moci spravovat jednoduše sami on-line: na webu nebo prostřednictvím mobilní aplikace. Živá zákaznická podpora je dostupná na www.facebook.com/kaktus (klasickou infolinku Kaktus neprovozuje).

Cena (vč. DPH) 50 Kč 100 Kč 300 Kč
Minutové balíčky 20 minut 50 minut 200 minut
SMS balíčky 40 SMS 100 SMS 400 SMS
Datové balíčky 80 MB 200 MB 1000 MB

Další výhodou předplacené karty Kaktus je bezplatné připojení na Facebook – za jeho využívání nejsou zákazníkům účtována žádná data. Tato akce platí nastálo pro všechny SIM karty aktivované do konce března 2014.

Mohlo by Vás zajímat:  STREAMON OD T-MOBILE ROZŠÍŘIL NABÍDKU O DALŠÍ TŘI APLIKACE. V SOUČASNÉ DOBĚ JICH PODPORUJE JIŽ 29

Více informací o Kaktusu a jeho nabídce najdete na www.mujkaktus.cz.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Jak si přenést číslo k jinému operátorovi

Český telekomunikační úřad v září zkrátil povolenou dobu přenosu telefonních čísel při změně mobilního operátora. Místo původních deseti jsou nyní...

Zavřít