Nová předplacená karta od O2: volání za 1,90 Kč a další výhody v tarifu NA!VÝBĚR

  • Nový předplacený tarif nabízí volání do O2 jen za 1,90 Kč/min.
  • Vedle této výhody lze získat 100 SMS do všech sítí zdarma nebo např. volání o víkendech do O2 zdarma

O2 nabídne od 1. listopadu 2013 předplacené karty s novým tarifem NA!VÝBĚR. Jedinečnou vlastností tohoto tarifu je možnost přizpůsobit si předplacenou kartu přesně podle svých potřeb. Každým dobitím si totiž zákazník aktivuje jednu z výhod, kterou může využívat po dobu třiceti dnů.

Tarif NA!VÝBĚR přichází na trh s touto nabídkou výhod:

– Volání do O2 za 1,90 Kč/min.
– 100 SMS zdarma do všech sítí
– Volání do všech sítí za 2,50 Kč/min
– Volání do O2 o víkendech zdarma

Zvolená výhoda se aktivuje jakýmkoliv dobitím kreditu. Pokud tedy zákazník dobije během třiceti dnů vícekrát za sebou, může mít aktivovaných i několik výhod souběžně. Změna výhody se provádí vždy před dobitím v internetové samoobsluze Moje O2 nebo zasláním SMS kódu na číslo 999 111.

„Tímto tarifem reagujeme na zostřenou konkurenci na poli předplacených karet,“ říká Silvia Cieslarová, ředitelka segmentu mobilních služeb společnosti Telefónica Czech Republic. „S tarifem NA!VÝBĚR si každý zákazník může nastavit předplacenou kartu přesně podle svých potřeb – ať už potřebuje výhodné volání do O2 či preferuje výhodnější volání do všech sítí, nebo třeba posílá hodně SMS. Výhodu si zároveň může kdykoliv změnit podle toho, která výhoda se mu právě hodí. Nabídku výhod dále plánujeme do budoucna doplňovat,“ dodává Cieslarová.

SIM karty s novým tarifem NA!VÝBĚR budou k dispozici od 1. listopadu v prodejnách O2, ve většině obchodních řetězců a u dalších prodejních partnerů O2.Kartu si také bude možné objednat až domů prostřednictvím portálu www.simzdarma.cz. Stávající zákazníci s předplacenou O2 kartou budou moci na nový tarif přejít prostřednictvím internetové samoobsluhy Moje O2 nebo zasláním SMS ve tvaru TARIF NAVYBER na číslo 999 111.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 Virtuální agent zrychlí obsluhu malých firem na zákaznické lince

Základní sazba tarifu NA!VÝBĚR je 4,90 Kč za minutu volání do všech sítí a 1,90 Kč za odeslanou SMS.

NA!VÝBĚR

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Telefónica zajistí živé přenosy z volebních štábů

živé vysílání bude přenášet Telefónica ze sedmi různých míst do terénu vysílá pět velkých přenosových vozů, dva menší a tři...

Zavřít