O2 odměňuje své stávající zákazníky. Přináší jim dvě výhodné nabídky mobilního internetu.

  • od 1.11.2013 si mohou zákazníci stávajících služeb pořídit Mobilní internet za výhodnější měsíční paušál
  • navíc mohou získat tablet Samsung Galaxy Tab 2.0 s Mobilním internetem M jen za 297 Kč měsíčně

Stávající zákazníci O2 mohou získat Mobilní internet za zvýhodněný měsíční paušál, pokud využívají od O2 vybrané hlasové tarify (Free či Neon), Internet na doma nebo O2 TV. Tato nabídka platí i pokud si jednu z těchto služeb zákazník nově pořídí spolu s mobilním internetem.

„Naši zákazníci jsou zvyklí, že při kombinaci služeb od nás získají vždy něco navíc. Pokud si ke stávajícím službám pořídí ještě mobilní internet, u nejnižší varianty ušetří oproti standardní ceně 101 Kč měsíčně, u vyšších variant pak dokonce 202 Kč měsíčně,“ popisuje David Duroň, ředitel marketingu pro segment domácností společnosti Telefónica Czech Republic.

Mobilní internet Standardní cena Zvýhodněná cena*
M 303 Kč 202 Kč
L 505 Kč 303 Kč
XL 757 Kč 555 Kč

pozn.: * zvýhodněná cena platí pro zákazníky s tarifem Free nebo Neon, s Internetem na doma nebo O2 TV

Pro stávající zákazníky O2 je do konce letošního roku určena také limitovaná nabídka atraktivního sedmipalcového tabletu Samsung Galaxy Tab 2.0 v balíčku s mobilním internetem. Při koupi tohoto tabletu společně s Mobilním internetem M za něj zákazníci měsíčně zaplatí 297 Kč, s tarifem Mobilní internet L pak přijde na 398 Kč a s variantou Mobilní internet XL na 650 Kč. Tato cena zahrnuje měsíční platbu za tablet a zvýhodněný Mobilní internet. Balíček platí dva roky, poté bude zákazník platit už pouze poplatek za mobilní připojení k internetu dle standardního ceníku.

pozn.: * zvýhodněná cena platí pro zákazníky s tarifem Free nebo Neon, s Internetem na doma od O2 nebo O2 TV

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vyberte si hezké nové telefonní číslo

Potřebujete z nějakého důvodu nové telefonní číslo? Nyní si můžete k tarifu GoMobil vybrat z velkého množství hezkých nových telefonních čísel....

Zavřít