Výsledky voleb budou pro klienty O2 na mobilu zdarma

  • Průběžné výsledky říjnových voleb mohou zákazníci O2 sledovat na adrese
    http://m.o2.cz/volby/, kde bude obsah oficiálního volebního serveru ČSÚ
  • Aktuální informace o sčítání hlasů se začnou zobrazovat v sobotu 26. října 2013 po 14. hod., kdy se uzavřou volební místnosti

Bez poplatků za datové spojení mohou zákazníci O2 sledovat sčítání volebních výsledků na oficiálním volebním serveru Českého statistického úřadu (ČSÚ).
Poslouží jim k tomu speciální odkaz http://m.o2.cz/volby/, prostřednictvím kterého se dostanou k obsahu webových stránek volby.cz.

Předčasné volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR proběhnou v pátek 25. a v sobotu 26. října 2013 v tradičních časech: v pátek od 14.00 do 22.00 hod. a v sobotu od 8.00 do 14.00 hod.

Řada lidí chce co nejdříve znát výsledky voleb, mnozí chtějí také vědět, jak dopadly volby v jejich volebním okrsku či obci. To vše mohou snadno sledovat i prostřednictvím mobilního telefonu. „Věřím, že tuto možnost naši zákazníci využijí, protože volební víkend je prodloužený o státní svátek, a navíc i o další dva dny školních prázdnin. Mnozí tak této příležitosti využijí pro dovolenou či výlety. I na cestách ale mohou snadno zjistit, jak se sčítání hlasů vyvíjí,“ říká Aleš Krejčí, manažer mobilních portálů a aplikací společnosti Telefónica Czech Republic.

Kromě možnosti sledovat volby mají klienti O2 zdarma dostupný i portál o2active.cz. Pokud klient přechází na jiný server, je upozorněn, že stahování jeho obsahu už bude zpoplatněno.

Server volby.cz obsahuje výsledky všech voleb od roku 1990. Provozuje ho ČSÚ, který je ze zákona pověřen mimo jiné technickým zajištěním zpracování výsledků voleb a jejich zveřejněním.

Upozornění: Moderní telefony s otevřeným operačním systémem obsah volebního serveru bez problémů zobrazí. U některých starších přístrojů však může být stránka v podobě, v jaké ji připravuje ČSÚ, méně přehledná. Připojení zdarma k volebnímu serveru se nevztahuje na ostatní datová připojení, která mohou probíhat současně – například na automatické aktualizace aplikací v telefonu a podobně.

Mohlo by Vás zajímat:  Elektronické vyúčtování s výpisem hovorů zdarma pro nové zákazníky O2

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Marketingovým ředitelem pro segment domácností se stal David Duroň

Ředitelem marketingu pro segment domácností ve společnosti Telefónica Czech Republic se stal David Duroň. V této funkci bude zodpovědný za...

Zavřít