O AIM mobil

O nás

Již od roku 2007 provozujeme síť AIM, která poskytuje domácnostem i firmám přístup k internetu, chytré digitální televizi a telefonování.

Své dlouholeté zkušenosti jsme se rozhodli využít a rozšířit naše spolehlivé služby o nový obor. Od roku 2013 se stáváme virtuálním operátorem pod značkou AIM Mobil. Stejně jako u ostatních služeb i zde klademe důraz na kvalitu poskytovaných služeb a nadstandardní péči o zákazníka.

Přesvědčte se! Staňte se členy „rodiny“ AIM a využívejte potenciál našeho technologického náskoku před našimi konkurenty!

 

AIM

Naše služby

Pro každého z vás

  • internet
  • televize
  • výhodné balíčky služeb
  • mobilní služby

Více informací o uvedených službách
naleznete na AIM.cz.

 

Pro firmy, ISP a operátory

Díky silnému zázemí a vysoké technické kvalitě jsme vyhledávaným partnerem menších i větších firem, které chtějí rozšířit své působení o naše služby. Více informací

Vyplňujeme Vaše volné chvíle. S našimi produkty se můžete bavit a vzdělávat, pozvat si kamarády nebo i celou rodinu a sdílet s nimi zážitky. Pevně věříme, že přispíváme k tomu, aby Vaše životy byly s námi zábavnější a šťastnější.

BAVTE SE! Jsme tu pro Vás!

Tarif AIM Mobil bez paušálu

AIM Mobil bez paušálu

levné volání a SMS v rámci sítě i mimo síť
Měsíční paušál 0 Kč
Volání do sítí AIM (pevné a mobilní linky v ČR) a partneři 1 Kč/min.
Volání do ostatních sítí (pevné a mobilní linky v ČR) 2 Kč/min.
SMS (všechny mobilní sítě v ČR) 1,50 Kč/SMS
DATA GPRS/3G 1 Kč/MB

 

Volné jednotky

volejte ještě levněji

Volejte s AIM Mobil ještě levněji! Dokupte si výhodné balíčky volných jednotek, které skutečně využijete. Máte zájem o SMS, volné minuty či data? Objednejte si libovolné množství balíčků volných jednotek v různých kombinacích. Je to na Vás!

Volné jednotky Cena
Volné SMS (všechny mobilní sítě v ČR) 100 Kč/100 volných SMS
Volné minuty (pevné a mobilní sítě v ČR) 150 Kč/100 volných minut
Volná data EDGE/GPRS/3G 200 Kč/300 volných MB

 

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceny za volání, SMS a data jsou jednotné po celý den.

Volání a SMS

U všech našich tarifů se počítá první minuta hovoru, poté se účtuje hovorné po třiceti sekundách.

Data Přenosy dat jsou dostupné prostřednictvím technologií GPRS a 3G. Ve vyúčtování zaokrouhlujeme spotřebované jednotky za měsíc směrem nahoru. Po vyčerpání volných jednotek se účtuje každá započatá jednotka 1MB. Data se za každé spojení sčítají po 1 bitu, na konci zúčtovacího období se zaokrouhluje na celé MB nahoru. Maximální objem přenesených dat je 500 MB. Poté se rychlost přenosu zpomalí na 64 kbit/s.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Mobilní operátor 99mobile šlape jako hodinky také díky sofistikovanému softwaru

Zákazníkům není příliš známo, že každý takový mobilní operátor musí mít kvalitní sofistikované softwarové řešení, které bude zvládat vytváření smluv,...

Zavřít