Mobilní operátor CENTROPOL nabízí tarify za 1,- Kč

Mobilní operátor CENTROPOL nabízí tarify za 1,- Kč

Dne 9. září CENTROPOL vstoupil na trh jako první plnohodnotný virtuální operátor pro koncové zákazníky. „Chceme, aby si naše služby lidé nejprve vyzkoušeli. Následně se mohou rozhodnout, zda si vyberou operátora CENTROPOL. Přicházíme proto s ojedinělou nabídkou, kdy po dobu tří měsíců poskytneme vybrané tarify za 1,- Kč.

Přinášíme však i další zajímavé tarify a balíčky ve spojení s odběry elektřiny a zemního plynu“, říká Aleš Graf, předseda představenstva skupiny CENTROPOL, jejíž součástí je mobilní operátor CENTROPOL.

Na rozdíl od všech stávajících virtuálních operátorů, kteří pouze přeprodávají předplacené telefonní karty, nabízí CENTROPOL svým zákazníkům především paušální tarify. Ty zahrnují mobilní volání, SMS i datové služby.

Nabídka tarifů je rozdělena podle potřeb volání každého zákazníka. Od toho jsou odvozeny i jejich názvy, jako například základní tarify s názvy „TROCHU“, „VÍCE“ a „JAK CHCI“. „Neúčtujeme žádné aktivační poplatky, ani nenutíme zákazníky skládat volací jistiny. Myslíme na rodiny, pro které máme speciální tarif „CELÁ RODINA,“ říká marketingový manažer Boris Rajdl. Především pro mladší zákazníky je připraven tarif „CHCI DATA“ s přenosem až do 1 GB dat.

„Speciální tarify jsme připravili i pro zákazníky sesterské společnosti CENTROPOL ENERGY, jednoho z největších dodavatelů elektřiny a zemního plynu. S tarifem „C ENERGIE“ mohou tito zákazníci volat za 1,50 Kč za minutu bez jakýchkoliv závazků i omezení doby volání,“ dodal Rajdl. Zákazníci CENTROPOL ENERGY se nemusí vázat žádnou smlouvou, a navíc získávají u tarifů bez závazku měsíční slevu 150,- Kč.

Mohlo by Vás zajímat:  Mobilní operátor CENTROPOL zlevňuje, konkuruje i předplaceným kartám

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Mobilní telefon našlo pod stromečkem více než 100 tisíc zákazníků O2

Pod stromečkem letos našlo mobil 105 766 zákazníků O2 Podíl chytrých telefonů v síti O2 překročil na konci roku jednu...

Zavřít