NETBOX a AIM připravují pro své zákazníky mobilního operátora

Společnosti SMART Comp. a. s. a Planet A, a.s., které pokrývají službami digitální televize a internetu téměř 150 000 domácností v Praze, Brně, Jihlavě, Zlíně a dalších krajských městech, spustí během letních prázdnin pro své zákazníky mobilní služby pod vlastními značkami NETBOX Mobil  a  AIM Mobil.

Služby NETBOX Mobil / AIM Mobil budou provozovány jako virtuální mobilní operátor, a to prostřednictvím velkoobchodního partnera GTS Czech. Díky registraci u ČTÚ a přidělenému rozsahu vlastních mobilních čísel se nejedná o pouhý přeprodej služeb, ale o skutečného virtuálního operátora s vlastním technickým zázemím a zákaznickým servisem.

Služby NETBOX Mobil / AIM Mobil budou spuštěny v průběhu letních prázdnin. Samotnou nabídku obě společnosti představí však v předstihu již v  následujících týdnech.

,,Mobilními službami chceme doplnit stávající nabídku pro naše zákazníky, kteří jsou u nás zvyklí na kvalitní služby a vysokou úroveň našeho zákaznického servisu,“ uvedl ke spuštění služby Ing. Aleš Padrta, generální ředitel společnosti SMART Comp a.s. ,,Naším cílem je sestavit nabídku, která bude na trhu pro naše zákazníky zajímavá. Chceme vyjít vstříc jejich postřehům a požadavkům na mobilní služby,“ dodal Padrta.

,,Během pár dnů spustíme speciální web, kde zveřejníme naši produktovou nabídku a také zde budeme formou netradičního průzkumu trhu zjišťovat, co zákazníci od služeb mobilního operátora dnes očekávají.  Názor zákazníků je pro nás důležitý a budeme se snažit do budoucna přizpůsobovat naše služby na míru potřebám našich zákazníků,“ doplnil Martin Havrda, předseda představenstva společnosti Planet A, a.s.

Webové stránky projektu budou dostupné na  www.netboxmobil.cz a www.aimmobil.cz.

Mobilní služby budou spolu s připojením k internetu, digitální IPTV a pevnou telefonní linkou v pořadí již čtvrtou službou v nabídce obou společností. Zákazník získá všechny služby od jednoho operátora v rámci jediného vyúčtování a bude mít všechny služby lépe pod kontrolou. Významně se tak zjednoduší jeho komunikace směrem k poskytovateli telekomunikačních služeb a digitální televize.

Mohlo by Vás zajímat:  NETBOX Mobil snížil cenu za roaming. Volání a SMS je levnější než v ČR.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Zvyšování efektivity v roce 2014

Telefónica Czech Republic bude i v roce 2014 pokračovat v dlouhodobém programu restrukturalizace, který začal již v roce 2011. Součástí...

Zavřít