NETBOX a AIM spouští mobilní služby, které si přáli jejich zákazníci

Společnosti SMART Comp. a. s., a Planet A, a.s., spouští ve  vzájemné spolupráci mobilní služby pro své zákazníky. Samotnému spuštění předcházelo tříměsíční období, kdy se sami zákazníci mohli vyjádřit, jaké služby od svého poskytovatele internetu a televize požadují. Na základě tísícovek sesbíraných odpovědí byly sestaveny tři jednoduché tarify, které v maximální možné míře odpovídají požadavkům zákazníků.

,,Cílem bylo uvést mobilní služby, které budou co nejvíce vyhovovat našim zákazníkům a budou vhodným způsobem doplňovat stávající nabídku internetu a IPTV televize. Zákazníci jsou u nás zvyklí na vysokou kvalitu služeb, jednoduchou cenovou politiku a přehlednou nabídku, proto i mobilní služby byly sestaveny tak, aby do této koncepce plně zapadly,“ vysvětluje Ing. Aleš Padrta, generální ředitel SMART Comp. a.s. ,,K dnešnímu dni tak spouštíme tři mobilní tarify, které jsou na bázi post-paid, kdy uživatel platí zpětně za skutečně spotřebované jednotky. Předplacených karet už je na trhu dost a naši zákazníci je v průzkumu odmítli“.

Všechny tarify mají shodné ceny pro volání a SMS. Volání do pevných sítí NETBOX/AIM a na vlastní mobilní čísla je oproti ostatním voláním zvýhodněno. Pro volání do jakýchkoliv jiných sítí v rámci ČR je cena stejná, nerozlišujeme, zda zákazník volá na mobil či na pevnou linku. Také neřešíme, zda uživatel volá ve špičce či mimo ni. ,,Zákazníci chtěli co nejjednodušší nabídku, my jsme jím tímto vyšli vstříc,“ dodává Padrta.

,,Revolučním krokem je z našeho pohledu tarif, kdy uživatel neplatí žádný měsíční paušál a přesto má výhody post-paid tarifu. Zákazník získá výhodné ceny za volání a SMS, nemusí řešit dobíjení předplacených karet, hledat terminály nebo hlídat, aby mu kredit nepropadl,“ zdůrazňuje výhody nové nabídky Martin Havrda, generální ředitel Planet A, a.s. ,,Zároveň jsme připravili samostatný tarif s výhodnější cenou internetu v mobilu, který obsahuje 100 MB volných dat.“

Celá produktová nabídka byla koncipována tak, aby vyhovovala co největšímu počtu stávajících zákazníků obou telekomunikačních operátorů. ,,Z dotazníků nám jasně vyšlo, že stávající zákazníci platí za mobilní služby spíše nižší částky a nechtějí neomezené tarify za pět set a více korun měsíčně. Proto jsme nešli cestou neomezených tarifů, ale naopak dáváme zákazníkovi férovou cenu bez měsíčního paušálu a bez úvazku,“ dodává Havrda.

Mohlo by Vás zajímat:  NETBOX Mobil snížil cenu za roaming. Volání a SMS je levnější než v ČR.

Služby NETBOX a AIM Mobil jsou provozovány prostřednictvím velkoobchodního partnera GTS Czech, na vlastním vlastnímu rozsahu mobilních čísel. Nejedná o tak přeprodej služeb, ale o skutečného virtuálního operátora s vlastním technickým zázemím a zákaznickým servisem.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
NETBOX a AIM připravují pro své zákazníky mobilního operátora

Společnosti SMART Comp. a. s. a Planet A, a.s., které pokrývají službami digitální televize a internetu téměř 150 000 domácností...

Zavřít