Profil společnosti CD-T mobile

ČD – Telematika a.s. je silnou a moderní společností poskytující telekomunikační, datové a servisní služby infrastruktury.
Od svého založení v roce 1994 si vybudovala významnou pozici jednoho z největších velkoobchodních telekomunikačních operátorů na domácím trhu. ČD – Telematika je stabilní společností s více než 500 zaměstnanci, na jejichž schopnostech a kvalifikaci stavíme své úspěchy. Naší konkurenční výhodou je v první řadě hluboká znalost předmětu podnikání a potřeb zákazníků.

Disponujeme specializovanými vývojovými i servisními pracovišti a poskytujeme komplexní řešení prostřednictvím pestré škály produktů včetně poradenství a outsourcingu. Jsme správnou volbou pro zákazníky, kteří požadují vysokou spolehlivost, pružnost a kvalitu.

Realizujeme celou řadu internetových, datových a hlasových služeb s vysokou spolehlivostí, garantovanou SLA (Service Level Agreement). Zabezpečujeme kvalitní vysokorychlostní internetové připojení s propojením jednotlivých lokalit po celém území České republiky. Naši činnost vhodně doplňují profesionální služby a technologie v oblasti serverhousingu, telehousingu a pronájmu prostoru ve vlastních datových centrech.

Finančně zdravý základ společnosti nám umožňuje dlouhodobé investice do výstavby a provozu vlastní optické infrastruktury, která je z hlediska počtu kilometrů druhou největší na území České republiky. Vybudovali jsme tak pro vás stabilní páteřní síť s přenosovou kapacitou až 80 x 10 Gbps s více než 500 uzly. K poskytování špičkových služeb a produktů využíváme odpovídající know-how s kvalitním technickým zázemím. Náš zákaznický servis a dohledové centrum jsou vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu na více než 55 místech v ČR.

Naše produkty v oblasti mobilních sítí i datových služeb jsou dlouhodobě prověřovány ze strany korporátních klientů, státní správy, velkoobchodních zákazníků, ale i regionálních operátorů včetně ISP.

Dlouhodobě se zaměřujeme také na servis a údržbu různých prvků ICT infrastruktury a jako doplňkové služby realizujeme jejich plánování, projektování a výstavbu.

Naše služby jsou procesně zajišťovány dle požadavků ČSN EN ISO 9001:2008 Systém managementu kvality a ČSN ISO/IEC 20000-1:2006 Informační technologie – Management služeb a dalších. ČD-T je rovněž držitelem AQAP a osvědčení NBÚ. Je tak garantována spolehlivost, bezpečnost i životnost a svědčí to o vysokých cílech a službách společnosti na špičkové úrovni.
Profesionalitu stvrzuje naše členství v řadě profesních organizací, jako jsou ACRI, AFCEA, APMS, ICT UNIE, NIX.CZ a další.

Jsme spolehlivým partnerem pro vaši komunikaci.

Produkty a služby

Poskytujeme celou řadu internetových, datových a hlasových služeb s vysokou spolehlivostí, garantovanou SLA (Service Level Agreement). Zabezpečujeme kvalitní vysokorychlostní internetové připojení s propojením jednotlivých lokalit po celém území České republiky. Zajišťujeme profesionální služby a technologie v oblasti serverhousingu, telehousingu a pronájmu prostoru ve vlastních datových centrech, kde jsou poskytovány služby na nejvyšší bezpečnostní úrovni včetně záloh na energeticky nezávislých zdrojích.

Vlastníme jednu z nejrozsáhlejších optických infrastruktur v České republice s přenosovou kapacitou až 80 x 10 Gbps s více než 500 uzly. Specializujeme se na servis a údržbu různých prvků ICT infrastruktury a jako doplňkové služby realizujeme jejich plánování, projektování a výstavbu. Služby jsou procesně zajišťovány dle požadavků ČSN EN ISO 9001:2008 Systém managementu kvality a ČSN ISO/IEC 20000-1:2006 Informační technologie – Management služeb, čímž je garantována jejich spolehlivost, bezpečnost a životnost.

Disponujeme kvalitním technickým zázemím včetně odpovídajícího know-how. Náš zákaznický servis a dohledové centrum jsou vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu na více než 60 místech v ČR.

Tyto služby jsou určeny zejména telekomunikačním operátorům a lokálním poskytovatelům internetového připojení, ale i dalším subjektům z řad velkých firem a státní správy.

S námi zůstanete ve spojení.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Co je BLESKmobil?

BLESKmobil je předplacená SIM karta, která nabízí volání: Za supevýhodné ceny Kdykoli, kamkoli Bez fíglů 2,50 Kč za 1 min...

Zavřít