S NÁMI: LEVNĚJŠÍ MEZINÁRODNÍ HOVORY

S NÁMI: LEVNĚJŠÍ MEZINÁRODNÍ HOVORY

Nová nabídka pro tarify S námi
Hovory do sousedních zemí 6, 99 Kč za minutu

T-Mobile připravil pro zákazníky nové řady tarifů S námi novinku v mezinárodních hovorech – u tohoto programu dochází k maximálnímu zjednodušení nabídky. Z dosavadních dvanácti zón budou sestaveny pouze tři (a jedna pro satelity), v kterých se zákazníci budou mnohem lépe orientovat. Zároveň dojde ke snížení cen, do zemí sousedících s naší republikou tak budou moci klienti volat již za 6, 99 Kč/ min. Nabídka bude spuštěna 1. února 2014.

„Spokojenost našich zákazníků je naší prioritou, proto pevně doufáme, že zjednodušení a zlevnění nabídky mezinárodních hovorů u nové řady tarifů S námi pro ně bude přínosem,“ říká Milan Hába, ředitel řízení kategorie a produktů, a dodává: „Při hovorech do zemí sousedících s naší republikou tak klienti ušetří téměř 15 Kč za minutu, u Slovenské republiky 7,50 Kč za minutu.“

Statistiky operátora jednoznačně ukazují, že třemi nejoblíbenějšími destinacemi pro volání do zahraničí jsou napříč všemi segmenty právě Slovensko, Německo a Polsko. Ročně tuto službu využívá téměř 900 000 unikátních zákazníků. Nejdelší hovory pak probíhají do Vietnamu, Moldavska, Ázerbajdžánu, Japonska a USA. Největší příznivec telefonátů do zahraničí z řad rezidenčních zákazníků provolal za měsíc do ciziny 19 hodin. Operátor zaznamená měsíčně v průměru 251 839 zákazníků volajících do ciziny.

 Přehled zón pro novou řadu tarifů S námi

Zóna Cena za minutu  Země
Okolní státy 6,99 Kč Slovensko, Německo, Polsko, Rakousko
Evropa  12 Kč  Albánie, Andora, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Černá hora, Dánsko, Estonsko, Fayerské ostrovy, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Irsko, Island, Itálie, Kosovo, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Martinik, Monako, Moldavsko, Nizozemsko, Norsko, Portugalsko, Reúnion, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Slovinsko, Spojené království, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Vatikán
Svět  30 Kč  Zbytek světa
Satelitní sítě  200 Kč   Inmarsat B, Inmarsat M, Iridium (8817, 8818), Maritime Comm. Inmarsat A, Inmarsat Aero, Inmarsat M4, Iridium (8816)
Mohlo by Vás zajímat:  Kouzelné úterky opět na scéně

Pozn.: ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Změna se týká zhruba 700 tisíc zákazníků. Z důvodu zjednodušení a zachování přehlednosti byl připraven jeden ucelený ceník, klientům tak již nebude umožněna služba I-Call. Zákazníci, kterých se tato změna týká, budou informováni prostřednictvím zprávy ve Vyúčtování služeb.

Nová nabídka je platná pouze pro novou řadu tarifů S námi (S námi v síti, S námi v síti+, S námi síť nesíť, S námi bez hranic, S námi bez hranic+ včetně varianty pro podnikatele a bez závazku). Pro všechny ostatní tarify a Twist zákazníky zatím zůstává v platnosti stávající rozdělení do 12 zón, a to včetně cen.

Více zde.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
VirtualDream: sen o volání za 1,50 Kč

Nový virtuál slibuje úspory, nabízí šťastná čísla a dává svou nabídku všanc. Poradí vám nejlepší tarif a když nebudete spokojeni,...

Zavřít