Změny v dozorčí radě společnosti Telefónica Czech Republic, a.s.

Dozorčí rada společnosti Telefónica Czech Republic, a.s. ve dnech 28. 1. a 29. 1. 2014 rozhodla o následujících změnách ve svém složení.

Ke dni 28. 1. 2014 rezignovala na svou funkci 1. místopředsedkyně dozorčí rady paní Maria Pilar López Álvarez a dále členové dozorčí rady pánové Antonio Manuel Ledesma Santiago a Ivan Varela Sanchez. Na uvolněné pozice byli kooptováni tři noví členové pan Martin Štefunko, pan Vladimír Mlynář a pan Ladislav Bartoníček. K 29. 1. 2014 rezignovala na svou funkci předsedkyně dozorčí rady paní María Eva Castillo Sanz a dále členové dozorčí rady pan Jesús Pérez de Uriguen a pan Francisco de Borja de Nicolás Benito. Následně byl předsedou dozorčí rady zvolen pan Martin Štefunko a 1. místopředsedou pan Ladislav Bartoníček.

Martin Štefunko pracuje od roku 2009 ve skupině PPF jako člen vrcholového vedení a v současné době zastává pozici ředitele divize investic. Předtím pracoval od roku 2001 ve společnosti Penta Investments, kde ve funkci ředitele pro investice zodpovídal za řízení investičních projektů v oblasti maloobchodu, zdravotnictví, energetiky a strojírenství. Je členem dozorčí rady PPF Group N.V., členem představenstva PPF a.s. a předsedou dozorčí rady PPF banky a.s.

Ladislav Bartoníček v současné době zastává funkci předsedy dozorčí rady Energetického a průmyslového holdingu (EPH), je členem představenstva Slovenského plynarenského priemyslu (SPP) a členem představenstva SOTIO a.s., biotechnologické společnosti skupiny PPF. Od roku 2007 je zároveň akcionářem skupiny PPF. Do PPF investiční společnosti, a.s. nastoupil v roce 1991 jako výkonný ředitel. Od roku 1996 do září 2006 působil jako generální ředitel České pojišťovny a.s. V letech 2007 – 2013 zastával funkci generálního ředitele Generali PPF Holdingu N.V. (GPH), kde je také členem představenstva.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 StyleSkin

Vladimír Mlynář je členem vrcholového vedení skupiny PPF, kde je od srpna 2010 zodpovědný za Public Relations a spolupráci skupiny s veřejným sektorem. Je členem dozorčí rady PPF a.s. a členem představenstva Eustream, dceřiné společnosti Slovenského plynárenského priemyslu (SPP). Po úspěšné kariéře novináře vstoupil v roce 1998 do politiky jako člen vlády Josefa Tošovského, byl také šéfporadcem předsedy vlády ČR Jana Fischera. V letech 2002 – 2005 byl ministrem informatiky a opakovaně také poslancem. V letech 2008 – 2009 pracoval pro společnost Telefónica O2.

Životopisy nových členů dozorčí rady naleznete v příloze.


Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
ELECTRONIC BEATS PUSTÍ DO PRODEJE DALŠÍ VSTUPENKY

Organizátoři festivalu Electronic Beats potěší fanoušky tohoto hudebního svátku, který 28. března představí v Divadle Archa hvězdy Moderat, Bonobo a...

Zavřít