Zvyšování efektivity v roce 2014

Telefónica Czech Republic bude i v roce 2014 pokračovat v dlouhodobém programu restrukturalizace, který začal již v roce 2011. Součástí tohoto programu je optimalizace procesů a zefektivňovaní organizační struktury. V letošním roce plánujeme v rámci tohoto programu, mimo jiné, snížit počet zaměstnanců zhruba o deset procent napříč celou společností.

„Za poslední dva roky se telekomunikační trh v České republice zásadně změnil a s výstavbou mobilních sítí čtvrté generace se jeho vývoj ještě více urychlí. Hledáme proto synergie, zastavujeme neefektivní aktivity a zeštíhlujeme společnost. Zároveň dbáme na to, abychom našim zákazníkům nabízeli ty nejlepší služby a díky tomu byli stále jedničkou na českém trhu,“ uvádí Ctirad Lolek, ředitel divize Lidské zdroje společnosti Telefónica Czech Republic.

„Všem zaměstnancům, kteří odcházejí z důvodů organizačních změn, je určeno odstupné podle platné kolektivní smlouvy. Konkrétní výše odstupného se odvozuje od počtu odpracovaných let v naší společnosti a pohybuje se v rozsahu tří- až třináctinásobku průměrné mzdy. Dále každému zaměstnanci nabízíme program outplacementu, který zahrnuje například služby odborných personálních poradců, pomoc při sestavení profesního životopisu či rady při orientaci na trhu práce,“ dodává Ctirad Lolek.

Mohlo by Vás zajímat:  Dobíjení předplacených O2 karet přes Sazka terminály bude pozastaveno

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Virtuál Komutel má tarif už za 30 Kč na měsíc. Část peněz dává charitě

Své mobilní služby nově spustil další virtuál, brněnská firma Komutel. Zajímavý je ze dvou důvodů. Funguje jako partner jiného virtuála...

Zavřít