Místo sněhu břečka? Čechům to nevadí, většina vyráží na české hory.

Co je lákavější? Poněkud rozbředlý sníh na českých svazích nebo bílá jistota alpských hor? Věřte nebo ne, většina Čechů si vybrala tu první variantu.

I přes letošní nepříznivé podmínky dávají lidé přednost tuzemským střediskům před zahraničními skiareály. Venkovní počasí je sice spíš na plavky, s sebou do kufru by si je v zimě k moři přibalila přesto jen čtyři procenta dovolenkářů. Prozrazují to výsledky průzkumu, který jsme si nechali exkluzivně zpracovat.

.

Nejradši lyžujeme se slevou

. Cena služeb je hned po lyžařských podmínkách tím nedůležitějším měřítkem pro rozhodnutí, kam vyrazit. Na sjezdovkách si Češi nejčastěji kupují jednodenní skipasy – bojí se, že by permice mohla propadnout. Navíc právě jednodenní skipasy jsou o dost výhodnější: „30procentní slevu na celodenní permanentky mohou díky programu Extra výhody uplatnit všichni naši zákazníci. Na webu www.o2extravyhody.cz je nabídka 17 areálů po celé České republice, ve kterých slevy nabízíme, včetně aktuálních informací o provozu vleků,“ říká Tomáš Dufek, manažer programu O2 Extra výhody, a zároveň dodává: „To, že počasí lyžování moc nepřeje, našim zákazníkům příliš nevadí. Letos čerpají slevy stejně jako loni a na české hory kvůli nedostatku sněhu nezanevřeli.“

.Právě díky Extra výhodám ušetřili naši zákazníci od zahájení letošní zimní sezony téměř čtyři miliony korun, průměrná úspora vychází na zhruba 180 korun na hlavu. „Největší slevový nápor jsme zatím zaznamenali v pátek 31. ledna 2014, kdy měli školáci pololetní prázdniny,“ doplňuje Tomáš Dufek a potvrzuje fakt, že Češi si obecně rádi zkracují týden, a když mohou, stráví na lyžích ideálně už pátek. Ten tak paří k nejsilnějším dnům v týdnu z hlediska čerpání slev na nákup skipasů.

Na svah jedině s mobilem

Mohlo by Vás zajímat:  O2 nabízí unikátní předplacenou sadu se Samsungem Galaxy mini

Mobilní telefon se stal nedílnou součástí lyžařské výbavy. Čechy baví natáčet videa i fotit a sem tam někoho doma poškádlit MMSkou ze super lyžovačky. “ Lidé se nám v průzkumu svěřili, že telefon využívají nejčastěji právě k těmto činnostem. I přes prokřehlé prsty mnohem více posílají SMSky, než volají,“ cituje z průzkumu Tomáš Dufek. Kontrola emailu či brouzdání po internetu pak krátí chvíle při čekání ve frontě na vlek.

Ženy na dovolené dávají práci vale

Zatímco svou e-mailovou schránku otevře na horách téměř polovina mužů, u žen je to pouze třetina. Muži také častěji volají, oproti ženám však méně SMSkují.

infografika


Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-MOBILE POSILUJE RYCHLÝ MOBILNÍ INTERNET

Operátor začne pokrývat venkovské oblasti sítí LTE Maximální rychlost LTE v Mladé Boleslavi vzroste na 150/50 Mbit/s  LTE pokrytí Prahy...

Zavřít