Mobilní operátor CENTROPOL zlevňuje, konkuruje i předplaceným kartám

Mobilní operátor CENTROPOL zlevňuje, konkuruje i předplaceným kartám

Virtuální mobilní operátor CENTROPOL od 1. února snížil ceny všech tarifů bez závazku na úroveň těch výhodnějších, tedy se závazkem. Navíc snížil měsíční paušál u Tarifu C energie na jednu korunu. Na ten nyní dosáhnou všichni zákazníci, tedy nejen ti, kteří odebírají energie od sesterské firmy CENTROPOL ENERGY. U dalších tarifů pak CENTROPOL přidal SMS zdarma.

„Po nejnovějším zvýhodnění našich tarifů se již lidem jednoznačně nevyplatí kupovat předplacené karty. V případě, že využijí některý náš nový tarif, mohou volat za nižší ceny  s minimálním měsíčním paušálem. Navíc se nemusí starat o to, kde si nabijí své kredity,“ řekl Lukáš Pokrupa, obchodní ředitel skupiny CENTROPOL, do které virtuální mobilní operátor CENTROPOL patří.

Jednoznačně nejvýhodnějším tarifem z nabídky CENTROPOLu je Tarif C energie, který nyní bude bez závazku a s měsíčním paušálem za 1,- Kč. Minuta hovoru i odeslání SMS do všech sítí v Česku pak přijde pouze na 1,50 Kč. „Tento tarif nyní může získat kdokoliv. Není tedy již určen pouze pro zákazníky, kteří od sesterské CENTROPOL ENERGY odebírají elektřinu nebo plyn,“ dodal marketingový manažer skupiny CENTROPOL Boris Rajdl.

Další úpravy výhodnějších podmínek se týkají tarifu Trochu, kde CENTROPOL k tarifu přidává 20 volných minut zdarma na celkem 50. Další volné minuty na celkový počet 30 získávají také majitelé tarifu Více. „Nově mohou také držitelé datových tarifů Chci data volat za 3 koruny na minutu a odesílat SMS do všech sítí v ČR za 2 koruny. Pro naše zákazníky pak připravujeme i další výhody,“ doplnil Boris Rajdl.

Mohlo by Vás zajímat:  Centropol se stal jako první virtuální mobilní operátor členem APMS

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Nové výhodnější datové balíčky

Od dnešního dne jsou v nabídce cenově výhodnější datové balíčky v nových velikostech 150, 300, 600, 1200, 1500 MB s FUP. Na...

Zavřít