Nový neomezený tarif SUPER

Nejlevnější neomezený tarif na trhu, navíc bez závazků a pro všechny. To je tarif fayn SUPER!

Měsíční poplatek za tarif SUPER činí 299 Kč s DPH, přičemž nejbližší konkurent nabízí neomezený tarif za cenu o dvě stě korun vyšší. Pokud si tarif SUPER aktivujete, získáte možnost neomezeného volání do všech českých mobilních i pevných sítí, aniž by byl znevýhodněn jakoukoli dlouhodobou smlouvou na dobu určitou či omezen jinými faktory podmiňujícími jeho aktivaci. Nový tarif SUPER byl navržen pro nejširší skupinu zákazníků – od koncových uživatelů až po podnikatele či malé firmy.

Tarif SUPER využívá jako přenosovou trasu téměř libovolný typ připojení k internetu (VoIP), nejen doma, ale i na cestách. V současnosti lze pro VoIP telefonování používat mnoho zařízení, jako pevné telefony, mobilní chytré telefony, počítače nebo tablety. Součástí tarifu SUPER je samozřejmě i tradiční telefonní číslo, na kterém je uživatel neustále k zastižení. Díky funkci Mobilní CLIP navíc volaná strana ani nemusí poznat, že příchozí hovor neprobíhá z mobilního přístroje uživatele.

Neomezený tarif SUPER je koncipován pro zákazníky z řad koncových uživatelů a menších firem. V žádném případě nebudeme omezovat uživatele, kteří provolají bez problémů i tisíce minut*. Avšak pro call centra nebo organizacím s potřebou využívat pobočkové ústředny jsme připraveni vždy nabídnout individuální tarif za bezkonkurenční cenu.

Prohlédněte si naše tarify, jistě si vyberete!

*Abychom mohli tarif nabídnout všem, budeme v rámci FUP hlídat hranici 3 000 provolaných minut. Nad ni můžeme provoz zpoplatnit. Nicméně každého takového zákazníka budeme kontaktovat a řešit s ním tarif na míru individuálně.

Mohlo by Vás zajímat:  Objednávky nových tarifů pro stávající zákazníky

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 pouští LTE do mobilních telefonů

Zákazníci O2 mohou využívat vysokorychlostní připojení LTE i v mobilech Vysokorychlostní mobilní data LTE od O2 míří už i do...

Zavřít