O2 spouští novou kampaň. V hlavních rolích se představí Standa a Marta.

  • v půlce února startuje nová kampaň O2
  • kampaň představí službu O2 TV na sociálních sítích
  • kreativní koncept připravila agentura Young & Rubicam

„Nenechte si vyprávět, co dávali včera v televizi. Raději se na to sami podívejte v O2 TV“ – tak zní motto nové reklamní kampaně, kterou spouští ve druhé polovině února operátor O2.

Digitální televize O2 TV nabízí divákům funkci nahrávání a zhlédnutí pořadu až 30 hodin zpětně po jeho odvysílání. Právě tyto benefity má nová kampaň zajímavě a s vtipem představit internetové populaci, která je otevřenější alternativním přístupům a nebojí se radikálnější kreativy.

„V nové kampani cílíme na technologicky vyspělejší zákazníky, kteří nemají času nazbyt, odmítají se vázat na televizní program, a proto jim unikají zásadní televizní pořady a sportovní momenty,“ vysvětluje Pavel Jankovský, ředitel marketinkové komunikace v O2.

 http://www.youtube.com/watch?v=ye3kg7D5n2g&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=_el-yz-IU3I&feature=player_embedded

Hlavními hrdiny reklamních spotů, které pro O2 natočil kreativní ředitel agentury Young & Rubicam Jaime Mandelbaum, jsou dva obyčejní televizní diváci – Standa a Marta. „Takového Standu nebo Martu zná každý z nás. Jsou to lidé, kteří vám v práci vykládají o tom, co se včera stalo v jejich oblíbeném seriálu. A vy přitom vůbec nevíte, která bije,“ říká Jaime Mandelbaum a hned dodává: „O2 se s touto kampaní odklání od své typické komunikační linky a vydává se od produktu směrem k zábavě a příběhu,“ doplňuje Mandelbaum.

Kampaň odstartují 18. února sponzorovaná videa na facebooku a YouTube, zhlédnout je budou moci i diváci na festivalu španělských filmů La Película. Spoty byly připraveny v netradiční stopáži 55 vteřin. Kreativní koncept pochází z dílny Young & Rubicam, produkci zajistili Target Pictures.

Mohlo by Vás zajímat:  Telefónica se připojí k mezinárodní iniciativě za bezpečnější internet

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Doporučte GoMobil a získejte slevu 250,- Kč

Pro naše spokojené zákazníky jsme na únor připravili speciální nabídku! Utrácíte s GoMobil méně než u Vašeho předešlého operátora? Jste...

Zavřít