Personální změny ve správní radě Nadace Telefónica

Správní rada Nadace Telefónica zvolila na svém zasedání konaném 19. února 2014 svým novým předsedou pana Michala Frankla. Ten nahradil Danu Dvořákovou, která na zasedání na svou funkci předsedkyně správní rady rezignovala. Správní rada zároveň zvolila svým novým členem pana Vladimíra Mlynáře, který nahradil Javiera Nadala. Michal Frankl je současně členem představenstva společnosti Telefónica Czech Republic, Vladimír Mlynář je členem dozorčí rady této společnosti.

V současné době probíhá již šestá vlna programu Think Big, který pomáhá mladým lidem realizovat jejich nápady na podporu komunity. Nadace bude v roce 2014 nadále pokračovat v podpoře mladé generace, organizování dobrovolnických aktivit, finančních sbírek na pomoc znevýhodněným osobám a grantů pro zaměstnance O2. “ Pokračovat budeme také v partnerství s Linkou seniorů a Linkou bezpečí, na které mohou senioři a děti z celé republiky volat díky podpoře O2 zdarma,“ říká Michal Frankl.

Dana Dvořáková zastávala funkci předsedkyně správní rady od června 2011. Kromě podpory nadačních aktivit stála u zrodu programu Think Big, který za necelé tři roky svého fungování podpořil přes 2 500 mladých lidí v realizaci jejich nápadů částkou přesahující 40 milionů korun.

Mohlo by Vás zajímat:  Na Silvestra převažuje v síti O2 volání nad SMS

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-MOBILE A O2 CHTĚJÍ SDÍLET 4G SÍŤ

Společnosti T-Mobile a O2 zahájily jednání o sdílení mobilních sítí čtvrté generace. Cílem spolupráce je dosáhnout rychlejšího a širšího pokrytí...

Zavřít