Skupina GTS vybuduje optickou síť pro hotely Orbis Hotel Group

Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, vybuduje pro Orbis Hotel Group, předního provozovatele hotelových řetězců ve východní Evropě, komplexní optickou síťovou infrastrukturu napříč Polskem. GTS dodá i síťové bezpečnostní řešení pro aktivity Orbis Hotel Group v Polsku a v Pobaltí. 

Skupina GTS uzavřela pětiletou smlouvu se skupinou Orbis Hotel Group na realizaci a správu optické sítě v 56 budovách hotelových řetězců Sofitel, Novotel, Mercure, ibis a Orbis v Polsku. S ohledem na velikost hotelových komplexů poskytne GTS odpovídající IP kapacitu v rozsahu od 100 Mb/s napříč vlastní infrastrukturou a možnost zálohování prostřednictvím bezdrátové sítě hotelů. Vybudování nové sítě zajišťuje GTS od nuly a společnost Orbis na ni převede všechny své stávající služby od různých poskytovatelů. Bude tak moci využívat novou sjednocenou, snadno škálovatelnou a bezpečnou infrastrukturu od GTS.

„Hledali jsme důvěryhodného partnera, se kterým by se nám podařilo dosáhnout našich strategických cílů především v oblasti zkvalitňování služeb našim zákazníkům v každém z 56 hotelů v Polsku,” uvedl Grzegorz Kotowicz, vedoucí bezpečnosti IT společnosti Orbis. „GTS pro nás navrhla a implementuje velkokapacitní, flexibilní a maximálně bezpečnou síť, určenou jak pro naše zákazníky, tak pro konkrétní interní potřeby. Přesně to je nový přístup, kterým se v hotelech skupin Orbis a Accor chceme vydat a který nám umožní zkoušet nové velkokapacitní aplikace a technologie, jako například zprovoznění streamingu hudby či videa pro naše klienty.”

Řešení GTS zároveň zahrnuje vysoce kvalitní bezpečnostní služby, které využívají nejlepší firewall od společnosti Stonesoft na podporu řízení důležitých firemních procesů a systémů na správu majetku společnosti Orbis v Polsku, Litvě, Lotyšsku a Estonsku. Konfigurace bezpečnostních opatření bude v souladu s mezinárodními bezpečnostními standardy PCI-DSS (Payment Card Industry Data Security Standards), jejichž součástí je bezpečnostní kontrola, nahlášení a řízení podezřelých událostí a opatření bezpečnostní politiky.

Mohlo by Vás zajímat:  Skupina GTS ověřila bezpečnost svých datových center a cloudových služeb

„Velice nás těší, že si společnost Orbis vybrala pro realizaci síťové platformy právě nás. Věřím, že naše řešení jim nabídne ideální prostor pro další rozvoj jejich strategických plánů do budoucna a to především díky maximální efektivitě sítě a optimalizaci nákladů,” uvedl Piotr Sieluk, ředitel společnosti GTS Poland. „GTS plně rozumí významu zabezpečení dat, proto jsme navrhli řadu bezpečnostních opatření, která maximálně vyhovují požadavkům našeho klienta.”

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Nový neomezený tarif SUPER

Nejlevnější neomezený tarif na trhu, navíc bez závazků a pro všechny. To je tarif fayn SUPER! Měsíční poplatek za tarif...

Zavřít