VIRTUÁLNÍ OPERÁTOR MOBIL.CZ PŘEKROČIL HRANICI 100 000 ZÁKAZNÍKŮ

Virtuální operátor MOBIL.CZ začátkem ledna přivítal stotisícího zákazníka. Stalo se tak osm měsíců po spuštění předplacených služeb v květnu 2013 v režimu branded reseller v síti T-Mobile Czech Republic.
Jako první operátor na českém trhu přinesl MOBIL.CZ připojení k mobilnímu internetu zdarma, a jeho služby tak s oblibou využívají uživatelé předplacených služeb, kteří chtějí svůj chytrý telefon využívat naplno.
„Za úspěchem MOBIL.CZ stojí stále jedinečná nabídka internetu zdarma kombinovaná s dostupností našeho startovacího balíčku, který koupíte prakticky v každé trafice,“ vysvětluje Jaroslav Kábele, ředitel New Business Development. Pozitivně hodnotí dosavadní spolupráci i T-Mobile slovy Pavla Henkeho, ředitele velkoobchodních vztahů T-Mobile Czech Republic: „Vzájemnou spolupráci hodnotíme jako úspěšnou. Oceňujeme, že partner dokáže využít výhod naší nejrychlejší datové sítě pro své zákazníky.“
Kromě internetu zdarma stojí u MOBIL.CZ minuta volání do všech sítí aktuálně pouze 2,20 Kč a SMS 1,50 Kč.

Mohlo by Vás zajímat:  Zůstaňte on-line i na dovolené. MOBIL .CZ přináší balíček Datuji v Unii

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Air Telecom rozdává do konce února u vybraných GSM tarifů volné minuty zdarma

Mobilní operátor Air Telecom a. s. rozdává novým zákazníkům do konce února u dvou ze svých GSM tarifů volné minuty zdarma navíc....

Zavřít