Změny v představenstvu společnosti Telefónica Czech Republic, a.s.

Dozorčí rada společnosti Telefónica Czech Republic projednala dne 30. ledna 2014 rezignace Davida Melcona Sanchez-Friery z funkce člena a 1. místopředsedy představenstva a Jakuba Chytila a Ramira Lafarga Brollo z funkcí členů představenstva.

Do funkcí členů představenstva dozorčí rada zvolila Martina Vlčka a Michala Frankla.

David Melcon i nadále zůstává ve funkci ředitele divize Finance, Jakub Chytil pokračuje na pozici ředitele divize Právní, regulatorní a veřejné záležitosti a ve funkci tajemníka společnosti Telefónica Czech Republic. Ramiro Lafarga Brollo zůstává ve funkci generálního ředitele společnosti Telefónica Slovakia.

Martin Vlček nyní pracuje jako investiční ředitel v PPF a.s., kde zodpovídá za investici v Telefónice. V minulosti působil jako externí poradce PPF a společnosti PMU CZ a.s. V letech 2002 – 2011 pracoval pro Penta Investments, jako investiční manažer a posléze jako ředitel maloobchodní sítě Pet Center.

Michal Frankl v současné době podniká jako ekonomický a daňový poradce. V minulosti byl náměstkem ministra financí zodpovědným za sekci daní, cel a informatiky. Působil také jako náměstek ministra informatiky. Od roku 2005 do 2009 byl členem Rady ČTÚ.

Mohlo by Vás zajímat:  Na největší technologické setkání v Evropě letos přijedou tři stovky českých nadšenců

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
NOVINKY VE SPLÁTKOVÉM PRODEJI T-MOBILE

Na splátky lze zakoupit všechna mobilní zařízení z nabídky operátora  Zákazníci nebudou muset skládat zálohu Výběr ze tří možností doby...

Zavřít