Zprovoznění Zákaznické zóny, stav kreditu a volných minut

Vážení zákazníci,

během dnešního odpoledne došlo k obnovení systému muj.fayn.cz

Stav kreditu všech zákazníků byl vrácen z našich záloh ke dni 22. 1. 2014. Kredit, který jste si od výpadku služby (20. 1.) dobili, bude ke kreditu připsán během dnešního dne. VoIP hovory v rozmezí 22. 1. – 24. 1. 12:10 Vám nebudou účtovány jako částečná kompenzace z naší strany za způsobené problémy, které ovšem nebyly námi zaviněny. Stržení kreditu za uskutečněné GSM služby v průběhu výpadku bude provedeno během dnešního dne.

Volné jednotky na GSM tarifech MEDIUM a TOP budou navráceny na stav k 23. 1. 20:47, Ve váš prospěch jako naše omluva.

Objednávka našich tarifů by měla být již plně funkční. Ovšem stále platí informace z předešlé zprávy, tedy objednávky provedené od 20. 1. 10:30 do 24. 1. 10:30, budou z naší strany ručně dokončeny a postupně zpracovávány během pondělního dne. Vzhledem k většímu množství nahromaděných objednávek během výpadku služeb, se může zpracování objednávky mírně protáhnout, prosíme tedy o strpení.

Mohlo by Vás zajímat:  Mobilní CLIP – volání z mobilního čísla za VoIP cenu

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Změny v představenstvu společnosti Telefónica Czech Republic, a.s.

Dozorčí rada společnosti Telefónica Czech Republic projednala dne 30. ledna 2014 rezignace Davida Melcona Sanchez-Friery z funkce člena a 1....

Zavřít