GTS Czech představila v Olomouci potenciál hybridního cloudu

Telekomunikační operátor a poskytovatel ICT služeb a datových center GTS Czech (GTS) uspořádal pro své zákazníky z Olomouckého kraje zdarma seminář na téma Hybridní cloud a privátní datová centra s podtitulem „Obnova a rozšíření datového centra rychle a efektivně“. Byly představeny hlavní benefity a potenciál hybridního cloudu, včetně případové studie o vybudování privátního datového centra společnosti PricewaterhouseCoopers.  
„Naším cílem bylo tedy nejenom srozumitelně vyložit odborné informace o řešení hybridního cloudu, ale především ukázat, jak široké využití má v praxi. Stejně tak přínosná a zajímavá byla přednáška o zkušenostech s vybudováním privátního datového centra,“ řekl Richard Novák, ředitel pro strategii GTS Czech.

Páteční dopolední seminář uspořádaný v hotelu Clarion Congress Hotel v Olomouci přinesl účastníkům mnoho zajímavých a praktických informací. GTS se ve své prezentaci zaměřila na důležitá fakta o virtuálních datových centrech a možnostech využití hybridního cloudu. V druhé části semináře představil zástupce společnosti PricewaterhouseCoopers případovou studii, která se podrobně věnovala rozsáhlému projektu vybudování firemního privátního datového centra pro celou střední Evropu a navazující regiony.

Mohlo by Vás zajímat:  Evropská komise schválila akvizici GTS Central Europe skupinou Deutsche Telekom

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Netradiční banner k soutěži RozjezdyRoku

T-Mobile dnes ve spolupráci s agenturami Proboston a MediaCom spustil na webových stránkách Deník.cz a Primat.cz „Leaderboard Expandable“ k soutěži...

Zavřít