Správná trefa s Centropolem

Správná trefa s Centropolem

Virtuální mobilní operátor CENTROPOL spustil soutěž Správná trefa. Stačí sbírat body a trefit se do terče. Závodí se o více než 400 cen!

Mobilní virtuální operátor Centropol připravil tzv. zimní šestiboj, ve kterém může vyhrát úplně každý. Stačí sbírat body, hodit si na terč a vyhrát jednu z více než 400 cen. V soutěži Správná trefa má každý soutěžící pokusů, kolik bude chtít. Stačí nasbírat osm bodů a zkusit štěstí.

V aplikaci Správná trefa soutěžící dostává body za pozvání přátel, sdílení na Facebooku a jiné disciplíny. Pokaždé, když soutěžící nasbírá 8 bodů, může si  hodit na virtuální terč. Dál už je potřeba i trocha štěstí – vyhrává každá pátá rána od všech soutěžících.

Hrát a vyhrát může úplně každý. Hraje se například o Samsung Galaxy S3 mini,  balíčky volání až na 600 volných minut na 6 měsíců, solární nabíječky nebo knihy Konec prokrastinace a Prdlé pohádky. Na výherce čeká celkem 400 cen.  Soutěžit je možné až do 31. 3. 2014. Stačí se připojit do aplikace na www.centropoltelecom.cz/spravnatrefa.

Mohlo by Vás zajímat:  Roaming od CENTROPOL TELECOM klesne na historické minimum

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Plánovaná odstávka zákaznické linky

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vám oznámit plánovanou odstávku naší zákaznické linky 840 215 315 z důvodu údržby, která proběhne dnes...

Zavřít