T-MOBILE SE STAL PARTNEREM KRYŠTOF KEMPŮ

Partnerství open air festivalů jedné z nejoblíbenějších českých kapel
Celodenní zábava s koncerty a doprovodným programem v režii skupiny Kryštof
T-Mobile postaví městečko s řadou zábavných sportovních aktivit

T-Mobile oznamuje své partnerství s Kryštof Kempy, hudebními open air festivaly skupiny Kryštof. Pro návštěvníky těchto netradičních zážitkových akcí připraví operátor řadu zábavných sportovních aktivit v rámci své prezentace.

„Na podporu hudby i sportu se T-Mobile zaměřuje již řadu let, letos jsme navíc začali své zákazníky přímo motivovat k pohybovým aktivitám,“ říká Markéta Vychytilová, manažerka sponzoringu T-Mobile, a dodává: „Konceptem sportovního městečka v rámci Kryštof Kempů se obě tyto oblasti velmi pěkně propojí.“

Jedna z nejúspěšnějších českých kapel zavítá se svým konceptem Kryštof Kempů během letošních letních prázdnin do sedmi přírodních amfiteátrů po celé České republice. Tyto open air festivaly nabídnou celodenní zábavu, jejímž hlavním těžištěm budou koncerty. Vyvrcholením bude samozřejmě vystoupení hlavních protagonistů (v různých formách včetně vyprávění historek a obyčejného povídání si), hudební program nicméně zahrnuje i koncerty legendární Mňágy a Žďorp, hitmakera Michala Hrůzy a dalších interpretů.

Operátor dále již sedmým rokem pokračuje v partnerství s festivalem Rock for People. Na podzim se pak příznivci hudebních akcí budou moci již počtvrté v řadě těšit na putovní open air festival t-music Back to School 2014 k zahájení nového akademického roku.

Více o Kryštof Kempech naleznete na www.krystofkemp.cz, bližší informace o aktivitách T-Mobile v oblasti hudby najdete na hudebním portále t-music.cz.

Mohlo by Vás zajímat:  Roamingové novinky od T-Mobile

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Jsou Češi národem filmových pirátů?

Podle průzkumu si filmy z internetu stahuje polovina z nás Časy, kdy si lidé ve videopůjčovnách dělali rezervace na očekávanou...

Zavřít