Představujeme nejlevnější neomezené mobilní tarify

Revulce právě teď a tady! FAYN od dnešního dne doplnil své tři stávající mobilní tarify zaměřené na méně volající uživatele, o další trojici tarifních programů pro náročné spotřebitele.

Zejména pro rodiny či skupiny přátel je určen tarif FAMILY, poskytující neomezené volání ve vlastní síti a 50 volných minut do ostatních tuzemských sítí za skvělou cenu 199 Kč s DPH. Za minimální cenu uspokojí potřeby většiny běžných spotřebitelů, kteří se mohou těšit z dlouhých hovorů se svými nejbližšími ve stejné síti, a přitom mohou využít i volné minuty pro volání mimo domácí síť.

Všem intenzivně volajícím uživatelům nabízí FAYN tarif ULTRA. S 350 volnými minutami a mimořádně nízkou cenou dalších jednotek potěší každého, kdo touží volat hodně, ale přitom ušetřit několik set korun oproti zcela neomezenému tarifu. Měsíční paušál činí pouhých 289 Kč s DPH.

Nejvyšší nabídkou v nabídce mobilních tarifů FAYN je PREMIUM – tarif zcela bez kompromisů, který obsahuje neomezené volání a SMS do všech českých sítí. Uspokojí nejnáročnější uživatele, kteří už nikdy nechtějí počítat své četné hovory či SMS. Tarif PREMIUM je zároveň nejlevnějším neomezeným mobilním tarifem na trhu – uživatelé za něj měsíčně zaplatí pouze 489 Kč s DPH, a to bez nutnosti uzavírat jakékoli smluvní závazky.

NOVÉ TARIFY LZE OBJEDNÁVAT NA WEBU FAYNMOBIL.CZ

Mohlo by Vás zajímat:  Pěkné číslo? Dražíme je v AUKCI již od koruny

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
AKCE 100 minut ZDARMA

Pro všechny naše stávající i nové uživatele jsme připravili speciální jarní akci. Každý, kdo dobije do konce března kredit alespoň...

Zavřít