Deutsche Telekom uzavírá akvizici GTS Central Europe

Deutsche Telekom zahajuje provozní integraci GTS
Zákazníky a zaměstnance čekají výhody

Deutsche Telekom oficiálně uzavřel akvizici GTS Central Europe, což představuje první krok ve spojení těchto dvou společností. Danny Bottoms, dosavadní generální ředitel GTS, zůstává nadále v čele společnosti. Plná provozní integrace je v České republice, Polsku a Oddělení mezinárodního obchodu (International Business Unit)  očekávána k 1. říjnu, přičemž zákonná fúze je plánována na 1. leden 2015.

„Akvizice je dokončena a my se těšíme, že se díky spojení znalosti B2B trhu na straně GTS s našimi  prvotřídními technologiemi a rozsáhlou evropskou sítí staneme preferovaným dodavatelem služeb pro firemní zákazníky. Akvizice GTS podporuje implementaci naší strategie posílit a dale rozvíjet svůj lokální i celoevropský  B2B byznys zahrnující také mezinárodní velkoobchodní zákazníky,” říká Claudia Nemat, členka představenstva Deutsche Telekomu pro Evropu a technologie a doplňuje: “A co je nejdůležitější: chceme zachovat know-how GTS a kombinovat jejich přístup k podnikání se silnými stránkami Deutsche Telekomu.”

“Jsme šťastní, že nyní se můžeme pustit do integračního procesu plnou rychlostí. Spojení GTS se zdroji DT nám umožní poskytovat zákazníkům víc služeb, které zjednoduší jejich podnikání, ” říká Danny Bottoms, generální ředitel GTS. “Zaměstnanci GTS jsou základem našeho úspěchu a já se těším, že v rámci Deutsche Telekomu společně  dosáhneme ještě více.”

Transakce byla uzavřena 30. května 2014; k témuž datu Deutsche Telekom zahájil konsolidaci skupiny GTS. Tisková konference, která nabídne detailnější pohled na integraci obou firem, je plánována na 11.  červen  ve Varšavě.

Mohlo by Vás zajímat:  Skupina GTS ověřila bezpečnost svých datových center a cloudových služeb

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Přijmeme pracovníka zákaznického centra

Do našeho týmu hledáme pracovníka, který udělá vždy maximum pro podporu stávajících nebo nových zákazníků. Právě to bude jeho hlavní...

Zavřít