Generálním ředitelem O2 se stává Tomáš Budník

Novým generálním ředitelem O2 bude od 1. července Tomáš Budník. Dnes to oznámil majoritní akcionář operátora O2, skupina PPF. Po necelých pěti letech tak nahradí Luise Malvida, který zůstává v pozici předsedy představenstva společnosti.

„V O2 jsem našel kreativní a schopné lidi, s nimiž mohu nastartovat změny, o nichž věřím, že se projeví v rostoucí spokojenosti našich zákazníků. V první řadě se chci zaměřit na větší srozumitelnost našeho portfolia, služby, které zákazníci reálně potřebují a využívají a samozřejmě i profitabilitu společnosti,“ říká Tomáš Budník, generální ředitel O2, a doplňuje: „Moje kroky nebudou spočívat v krátkodobých zlepšeních, ale změnách, které umožní O2 udržet pozici lídra na trhu i v budoucnu.“

Tomáš Budník vystudoval strojní fakultu VŠB TU v Ostravě. V oboru telekomunikací se pohybuje více než dvacet let – pracoval ve společnostech INEC, Český Telecom a GTS, kde působil na různých manažerských pozicích v oblasti prodeje, marketingu, péče o zákazníky a regulace. Ve své poslední roli v rámci GTS byl odpovědný za plánování, výstavbu, rozvoj a provoz telekomunikační sítě a poskytování služeb zákazníkům. Následně se v pozici generálního ředitele podílel na restrukturalizaci společnosti MobilKom, která provozovala síť U:fon. V roce 2011 přišel do skupiny PPF, kde nejprve zastával pozici ředitele IT ve společnosti Eldorado, a v roce 2013 vedl projekt čtvrtého mobilního operátora. Od dubna 2014 působí v O2 jako ředitel divize IT & Demand Management.

Tomas Budnik

Tomas Budnik.jpg 6562 kB

Mohlo by Vás zajímat:  Programová nabídka O2 TV se rozšiřuje o dvě televizní stanice

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
ZÁKAZNÍCI T-MOBILE ZÍSKAJÍ PLNOU KONTROLU NAD SVÝMI ÚČTY ZA DATA

Konec automatické aktivace denních balíčků Aktivace dat nově jen po zákazníkově potvrzení Další zjednodušení nabídky datových služeb T-Mobile spustí 15....

Zavřít