HUDEBNÍ LÉTO S T-MOBILE

Kryštof Kempy a Rock for People pro zákazníky T-Mobile s řadou výhod
Soutěž o 300 vstupenek na Kryštofy
Rock for People již posedmé, soutěž o 20 vstupenek
Unikátní zážitky a benefity pro klienty operátora 

T-Mobile opět prozáří léto hudebními aktivitami a v rámci partnerství s vybranými festivaly přinese spoustu výhod pro své zákazníky. Jako partner nové hudební události pořádané přímo kapelou Kryštof – Kryštof Kempů – pro ně připravil například soutěž o 300 vstupenek na tuto festivalovou lahůdku, chybět však nebude ani zvýhodněné vstupné a zábavné aktivity. Na Rock for People je připraven unikátní větrný tunel, v kterém se milovníci adrenalinu, volných pádů a stavu beztíže mohou proletět. Nebudou samozřejmě chybět ani atraktivní doplňkové služby dokreslující atmosféru hudební akce.

„Neustále vymýšlíme, jaké našim zákazníkům přinést výhody. Letošní rok je navíc ve znamení pokrytí republiky vysokorychlostním internetem. Rychlý internet a výhody pro naše zákazníky proto tvoří základ našich letních hudebních aktivit,“ říká Markéta Vychytilová, manažerka sponzoringu v T-Mobile.

Kryštof Kempy 

Dnešním dnem startuje soutěž pro zákazníky T-Mobile o 300 vstupenek na všechny Kryštof Kempy, a to formou zábavné on-line hry. Ta poběží až do 29. června zde: www.t-music.cz/krystofkempy. Avšak ani ti, kteří neholdují soutěžnímu klání, nemusí smutnit. Operátor pro ně připravil další lákavou nabídku – mohou si zakoupit vstupenky i na vyprodané kempy formou lístku v mobilu, a to se slevou 100 Kč. Prodej bude zahájen 30. června, bližší informace se zájemci dozví včas zde. Na své si na této hudební akci přijdou zejména rodiny s dětmi, T-Mobile jim zpestří čas zábavnými a oddychovými aktivitami. Odvážnější jedinci si budou moci například střihnout duet s Richardem Krajčem prostřednictvím automatu. Vyrobené atrakce operátor po skončení letních akcí věnuje některé z neziskových organizací, s kterými dlouhodobě spolupracuje.

Mohlo by Vás zajímat:  LTE síť T-Mobile spuštěna v další stovce obcí

Kryštof Kempy se uskuteční v sedmi městech republiky podle následujícího rozpisu:

  • 12. 7.   Náměšť na Hané
  • 19. 7.   Hukvaldy
  • 26. 7.   Loket nad Ohří
  • 2. 8.     Mikulov
  • 9. 8.     Konopiště
  • 16. 8.   Svojšice u Přelouče
  • 30. 8.   Plzeň Lochotín 

Rock for People 

T-Mobile již posedmé podpoří festival RfP, který se koná 3.–5. července ve Festivalparku v Hradci Králové. Hlavními lákadly letošního ročníku jsou Manu Chao, Biffy Clyro, Chase&Status a Lucie. Letos festival opepří unikátní prezentace nesoucí se v duchu rychlého internetu. Dominantou prezentace bude větrný tunel, v němž se návštěvníci mohou proletět, a zažít tak jedinečný pocit volnosti, adrenalinu a stavu beztíže. Dále nebudou chybět oblíbené praktické služby jako nabíjecí stanice pro telefony či úschovna zavazadel a zábavné aktivity. T-Mobile rovněž opět poskytne technologické řešení umožňující pokrytí Festivalparku internetem a návštěvníkům své zóny nabídne wi-fi zdarma.

I na této akci se zákazníci operátora mohou těšit na zajímavé výhody. Dnes například startuje na www.t-music.cz/rockforpeople soutěž o 20 vstupenek zdarma. Na další benefity se pak mohou klienti T-Mobile těšit přímo na místě akce.

Více k hudebním aktivitám na www.t-music.cz.

 

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
SÍŤ LTE 800 MHZ NA PLZEŇSKU BYLA KOMERČNĚ SPUŠTĚNA

Vysílače LTE v okresu Plzeň-jih spuštěny do komerčního provozu LTE pokrytí Prahy bylo rozšířeno o Vinoř, Kbely, Čakovice a Přezletice...

Zavřít