iPhone se v červnu vrací do sítě O2

  • Kompletní nabídka Apple iPhone bude od 27. června v prodejnách i na webu O2
  • Telefony iPhone už mohou v síti O2 využívat nejrychlejší data 4G LTE

V nabídce operátora O2 v České republice se 27. června 2014 znovu objeví ikona mezi chytrými telefony: iPhone od společnosti Apple. Zájemci si tak v prodejní síti O2 i v online prodejně mohou pořídit jak špičkový iPhone 5s, tak i model iPhone 5c s různou velikostí paměti.

O2 se stává partnerem společnosti Apple pro distribuci telefonů iPhone a díky tomu může nabízet nové modely ve stejný den, kdy budou oficiálně dostupné v České republice.

„Nabídneme většinu dostupných modelů iPhone za jedny z nejlepších cen v České republice. Věříme, že zájemci o tyto přístroje z řad našich zákazníků zamíří právě k nám také vzhledem k tomu, že disponujeme širokou obchodní sítí,“ říká Jindřich Fremuth, ředitel divize rezidentních zákazníků O2.

Nabídka Apple iPhone u O2

iPhone 5s

16 GB – šedá, stříbrná, zlatá 16 800 Kč
32 GB – šedá, stříbrná 19 920 Kč
64 GB – šedá 21 840 Kč

iPhone 5c

8 GB – bílá 11 520 Kč
16 GB – bílá, modrá 13 920 Kč
iPhone za necelou pětistovku měsíčně

Nový iPhone – konkrétně model iPhone 5c s 8 GB paměti – je možné získat už za 480 Kč měsíčně. Zákazník přitom během dvouletého splácení nezaplatí ani o korunu víc, než je cena přístroje, tedy 11 520 korun. Na splátky bez navýšení ceny je od 27. června možné v O2 získat i všechny ostatní modely iPhone, zákazník se přitom může rozhodnout, zda chce svůj nový telefon splatit za 12 nebo 24 měsíců.

4G LTE od O2 nyní také pro iPhone

Všichni majitelé telefonů iPhone s podporou 4G LTE mohou nyní využívat nejrychlejší 4G LTE síť v České republice*. „Naši vysokorychlostní Chytrou síť tak budou moci využívat desítky tisíc majitelů iPhonů s podporou 4G LTE, které v naší síti máme,“ říká Jindřich Fremuth.

Mohlo by Vás zajímat:  Uvolnění Internet Tetheringu pro Apple iPhone od O2

Pro využívání sítě 4G LTE je potřeba provést výměnu SIM karty za novější standard USIM, který 4G LTE podporuje. Každý zákazník může svůj typ Více“>SIM karty jednoduše ověřit zadáním kódu *444*# a jeho odesláním jako běžného hovoru. Případnou výměnu karty zařídí zdarma na kterékoli prodejně O2, firemním zákazníkům tuto výměnu zprostředkuje jejich obchodní zástupce.

* podle měření serveru DSL z května 2014

Apple

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
MAXIMÁLNÍ RYCHLOST LTE V PRAZE ZVÝŠENA AŽ NA 150 MBIT/S

T-Mobile navýšil rychlost své LTE sítě v Praze Operátor má nyní nejrychlejší LTE v hlavním městě Celé území Prahy bude...

Zavřít