Květnové novinky – mobilní telefony, odměny

Společnost City Mobile s.r.o. neustále inovuje své služby a tak přichází i na konci měsíce května se spoustou novinek.

ZVÝHODNĚNÁ NABÍDKA MOBILNÍCH TELEFONŮ

Kdokoliv si nově bude moci objednat nový mobilní telefon za zvýhodněnou cenu a to navíc s dopravou ZDARMA. A protože si vážíme i našich zákazníků, ti navíc dostanou ještě další slevu (dotaci) a tak si můžou pořídit mobilní telefon s ještě větší slevou oproti normálnímu prodeji. V eshopu si budou moci v následujících týdnech také zakoupit různá příslušenství a doplňky, tak aby měli vše na jednom místě :) Současnou nabídku mobilních telefonu už teď naleznete na adrese eshop.citymobile.cz.

A protože neustále sledujeme trendy, bude se nabídka rozrůstat o nové a nové zařízení, tak aby by byla uspokojená poptávka i po nových modelech. Díky tomu tak nebudete čekat na nový měsíc, tak jak je to doposud zvykem u mobilních operátorů.

Připravujeme také různé nárazové (několikadenní) akce, kdy budet možné získat mobilní telefon za ještě výhodnější cenu.

ODMĚNY ZA DOPORUČENÍ

A protože se rádi dělíme, nabízíme NOVĚ zákazníkům provizi za zprostředkování / zřízení nový služeb. Stačí se třeba zmínit svým kamarádům, známým a ti pokud uvedou VAŠE jméno nebo nám jej Vy napíšete, můžete získat zajímavou provizi. Tu Vám buď vyplatíme nebo částku použijeme na další období Vašich služeb. Více v sekci ODMĚNY

Mohlo by Vás zajímat:  Revoluce ve volání je tady. Tarify s 50% slevou – levnější už to nebude!

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
GoMobil slaví v červnu 1. narozeniny

V červnu '14 slaví GoMobil své první narozeniny! Pro zmíněný měsíc jsme pro všechny naše zákazníky jako dárek a poděkování...

Zavřít