Martin Žabka se stává manažerem pro komunikaci a CSR v O2

Novým manažerem pro komunikaci a firemní odpovědnost (CSR) v O2 se od 1. července stává Martin Žabka. Ve své nové roli bude zodpovědný za mediální komunikaci, interní komunikaci a za oblast reputace a firemní odpovědnosti. Zároveň bude působit jako tiskový mluvčí. Jeho útvar bude přímo podřízený generálnímu řediteli.

Martin Žabka přichází do O2 ze společnosti Siemens, kde působil jako manažer externí komunikace. Bohaté profesní zkušenosti má nejen v Public Relations, ale také v oblasti telekomunikací. V minulosti působil jako PR manažer a tiskový mluvčí v Českém Telecomu, Eurotelu Praha a ve společnosti Telefónica O2. Za externí komunikaci zodpovídal také ve společnostech Honeywell a Sport Invest Group. Martin Žabka vystudoval Fakultu multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Hany Farghali, současný manažer mediální komunikace a tiskový mluvčí O2, ke konci června společnost opouští.

Mohlo by Vás zajímat:  Výsledky voleb budou pro klienty O2 na mobilu zdarma

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2, T-Mobile a Vodafone zvažují sdílení sítí

Operátoři O2, T-Mobile a Vodafone diskutují o možném sdílení a konsolidaci mobilních sítí 2G, 3G a LTE. Předmětem stávajících diskusí...

Zavřít